Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

WordPress - Od Zera Do Bohatera

  5 godz. 1 min. materiałów video

  80 zapisanych kursantów

  57 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  14 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Mariusz Szczerbal

  Faktura od autora: Tak

Obejrzyj 5-Godzinne Szkolenie i Stań Się Profesjonalnym Twórcą Stron Internetowych Na Platformie WordPress.

Nie ma żadnych wątpliwości, że Internet na zawsze zrewolucjonizował świat w praktycznie każdej sferze życia. Nic dziwnego, że powstaje wiele firm i startupów, które za centrum swoich działań biorą właśnie sferę internetową, a co za tym idzie, powstają nowe miejsca pracy, które wymagają specjalistycznej wiedzy. Te profesje to m.in.:

 

 • programista
 • projektant UX
 • webmaster
 • obsługa klienta
 • i wiele, wiele innych

 

W tym momencie skupiamy się na postaci webmastera. Jest nią osoba, która tworzy strony internetowe, rozbudowuje je oraz dba nad ich bezpieczeństwem, czyli tzw. „złota rączka”. Aspektów, jakie dotyczą stanowiska webmastera, jest wiele więcej, ale wszystko sprowadza się do jednego równania:

 

Więcej umiejętności = większe zarobki

 

Czy nie chciałbyś zarabiać więcej niż Twoi znajomi, którzy zajmują się bardziej „przyziemnymi” profesjami, jak nauczycielka, sprzedawca, magazynier?

 

Czy nie chciałbyś zakupić tego nowego samochodu, który podoba Ci się od pewnego czasu, ale nie stać Cię na jego kupno?

 

Czy w końcu chciałbyś wyjechać na upragnione wakacje do Portugalii i poznać nową kulturę i kuchnię?

 

Odpowiadając choćby na jedno z tych pytań twierdząco, potwierdzasz, że chcesz zmienić swoje życie. Nie dziwię się! Niezależnie od wykonywanego zawodu, każdy chce mieć „wewnętrzny spokój”, czyli popłacone rachunki, czynsz oraz odłożone pieniądze. Jest tylko jeden warunek, musisz zacząć działać już dziś!

 

Jakiś czas temu powstało opracowanie dotyczące stron internetowych. Wynika z niego jasno, że ponad 23% witryn z rankingu 1000 najlepszych stron internetowych (stan na styczeń 2015), zostało właśnie opartych na systemie WordPress.  Brzmi nieźle, prawda?

 

Opowiem Ci teraz historię mojego znajomego, który w wieku 34 lat założył swoją firmę zajmującą się tworzeniem stron internetowych. Od czego zaczął? Nie zgadniesz! Przez 10 lat pracował w korporacji, w której przekładał kartki papieru z jednego biurka na drugie, miał nieuprzejmych kolegów, którzy skarżyli się, gdy ten wyszedł z pracy 5 minut za wcześnie. Łatwych przepraw nie miał też z szefem. Cały czas uprzykrzał mu życie… Takie niestety są realia…. W dodatku miał problemy z samooceną. Uważał, że na zawsze zostanie pracownikiem korporacji, który będzie zarabiał 2200zł za nieprzyzwoitą harówkę. Pewnego dnia powiedział, że ma dosyć!

 

W wieku 32 lat porzucił pracę w korporacji. Przez ponad rok walczył się z myślami, w którą stronę pójść. Zaczął od pracy w biurze rachunkowym, ale zrezygnował z tego po pół roku. Dlaczego zrezygnował? Przypadkowo natrafił na forum internetowe, na którym użytkownicy dyskutowali, w jaki sposób można szybko się wzbogacić w sieci. Odpowiedzi było oczywiście sporo: programy partnerskie, klikanie reklam, no i tworzenie stron. Zwłaszcza ta ostatnia pozycja mu się spodobała. „A może zacznę tworzyć strony internetowe?”-  pomyślał.

 

Tego samego wieczoru zakupił jeszcze 2-godzinne szkolenie, na którym nauczył się jak postawić swoją pierwszą stronę na WordPressie. Był  tym zachwycony! Uczył się tego codziennie przez 3 miesiące, a po tym okresie przyjął pierwsze zlecenie, za które otrzymał 700zł. Tak, to prawda! 700zł za pierwsze zlecenie, które polegało na wybraniu odpowiedniego motywu i dodaniu kilku funkcjonalności. Zaczął przyjmować coraz to nowsze zlecenia, które różniły się poziomem zaawansowania oraz kosztem. Po roku uzbierał tyle pieniędzy, że postanowił pójść na swoje i założył własną firmę! To był totalny przewrót w jego życiu, który był tak naprawdę przypadkowy. Gdyby nie natknął się na wspomniane forum, to pewnie nigdy by nie tworzył stron internetowych.

 

Początki w swojej firmie oczywiście nie były łatwe. Zarabiał tyle samo, gdy był freelancerem, ale teraz dochodziły różnego rodzaju składki, ZUS itp. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, nie był tym faktem jakoś załamany. Zapytałem się go dlaczego? Odparł, że na samym początku zarabiał trochę mniej niż w korporacji, ale czuł wolność, że może robić to, co tak naprawdę go nie interesuje i teraz to on jest swoim własnym szefem. W wieku 36 lat (2 lata od założenia firmy) zarabiał już tyle, że mógł spokojnie zatrudnić kilka osób i w dodatku kupić sobie nowego Mercedesa. Interes kwitnie do dnia dzisiejszego!

 

Zapewne zapytasz, dlaczego opowiadam Ci historię mojego znajomego. W ten sposób chciałem Ci pokazać dwie rzeczy. Nigdy nie jest za późno, aby nauczyć się czegoś nowego oraz tworzenie stron internetowych jest obecnie niezwykle dochodowym biznesem.

 

Dlatego powstał mój kurs „WordPress – od zera do bohatera”. Będę chciał Ci pokazać wiele aspektów, które pomogą Ci zbudować swoją pierwszą stronę internetową. To nic trudnego, wystarczą Twoje chęci i czas!

 

W ramach kursu chcę zaprezentować:

 • instalację i konfigurację WordPressa
 • omówienie funkcjonalności tego systemu
 • wybieranie i instalacja wybranych motywów
 • przedstawienie TOP 20 wtyczek, które jak dotąd powstały
 • stworzenie praktycznego projektu bloga tekstowego
 • i wiele, wiele innych….

 

Będzie tego naprawdę sporo, ale postarałem się to ułożyć w ten sposób, abyś mógł zrozumieć działanie tej platformy w stosunkowo krótkim czasie, bez konieczności siedzenia przed komputerem po kilkanaście godzin.

 

Dokładam też wszelkich starań, aby ten kurs był również na bieżąco aktualizowany, ponieważ niezwykle zależy mi na tym, aby moje materiały były zawsze aktualne, a to z pewnością pozwoli Ci się lepiej rozwinąć w tematyce tworzenia witryn internetowych.

 

Całkiem możliwe, że w Twojej głowie zrodziły się wątpliwości, czy warto kupić ten kurs. W pełni to rozumiem, ale pozwól, że opowiem Ci anegdotkę z moim udziałem. Kiedyś poszukiwałem kursu na temat profesjonalnego łączenia dwóch materiałów video w jeden. Poszedłem na całość i zakupiłem obszerny kurs od autora, który nie był mi znany. Byłem pełen obaw! Co się okazało? Na wiedzy wyciągniętej z tego kursu, wyciągnąłem ponad 700% wkładu. Naprawdę się opłacało i do teraz pamiętam, że powiedziałem sobie wtedy, że nie można oceniać książki po okładce.

 

Na potwierdzenia jakości moich materiałów, prezentuję kilka opinii o moich kursach.

 

Jeszcze nigdy tak dobrze się nie bawiłam, tworząc strony internetowe! Autor kursu w bardzo przejrzysty sposób prezentuje wszelkie funkcje związane z witrynami internetowymi. Polecam!

Ania Ł.

 

Genialny kurs! W ciągu 5h stworzyłem bloga, na którym będę pisał artykułu  o mojej pasji, jaką są stare samochody. Teraz będę mógł pokazywać bryki bez udziału informatyka, który wrzuci mi to na stronę.

Krystian Z.

 

Świetne video! Pan Mariusz bardzo dobrze tłumaczy wszelkie zawiłe sytuacje. Na duży plus zasługuje cena kursów. To tylko kilkadziesiąt złotych, a wiedzę mógłbym wycenić nawet na grube tysiące. Polecam!

Paweł P.

 

Cieszę się, że moje kursy pomagają innym osobom spełniać marzenia o lepszej pracy oraz lepszym życiu. Daje mi to niesamowitego kopa do tworzenia coraz to nowych materiałów.

 

Teraz czas na Ciebie! Nie czekaj i zakup dostęp już dziś!

 

Kilka dni temu zobaczyłem całodniowe szkolenie stacjonarne z podstaw WordPressa za 500zł. Czyli co? Mam płacić  500zł za siedzenia 8h i słuchanie, jak ktoś opowiada, że ten system jest fajny? Poza tym logiczne myślenie wyłączy mi się po 4 godzinach, ale już mniejsza z tym. Zawsze się zastanawiam się, jakie są zalety takich szkoleń. Ciężko było mi cokolwiek znaleźć. Mało praktyki, konieczność dojazdu, krótkie przerwy. Byłem kiedyś na takim stacjonarnym szkoleniu z e-marketingu i niestety poziom był zdecydowanie nieodpowiedni dla mnie i po prostu wyrzuciłem 300zł w błoto. Byłem naprawdę wkurzony na siebie!

 

Dlaczego wybrać ten kurs video?

 

U mnie za 5-godzinne szkolenie płacisz tylko 49zł! Tak, dobrze widzisz! Za 49zł pokażę Ci, że tworzenie stron internetowych może być niesamowitą frajdą, która przy okazji pozwoli Ci zarobić nawet kilkaset złotych za jeden projekt, który nie będzie od Ciebie wymagał skomplikowanych umiejętności, którzy znają tylko programiści z 10-letnim doświadczeniem. Pamiętasz historię mojego kolegi? On wydał znacznie więcej pieniędzy za 2-godzinny kurs. Ty dostajesz w niższej cenie 5 godzin samej wiedzy.

 

W dodatku cały kurs podzieliłem na kilka części, które mają po kilkanaście odcinków. Wszystko po to, aby uporządkować całą wiedzę, abyś nie poczuł się zbyt przytłamszony nowymi informacjami.

 

Niewątpliwie dużą zaletą moich kursów jest to, że możesz zakupić moje materiały bez żadnego ryzyka! Masz 14 dni na przetestowanie moich kursów. Jeżeli stwierdzisz, że są do niczego, wystarczy, że napiszesz do mnie, że rezygnujesz z tego kursu i po podaniu powodu, dla którego to robisz, oddam Ci pieniądze. Myślę, że to dobry umowa!

 

Naucz się czegoś nowego i zmień swoje życie!

 

  Spis Treści

Podstawy WordPressa

Wstęp do kursu Zobacz video 03:12
Ogólne informacje o CMS 05:03
Podstawowe informacje o WordPressie Zobacz video 04:51
Pakiet XAMPP - prezentacja 03:22
Pakiet XAMPP - instalacja 05:02
Pobieranie WordPressa 03:59
Instalacja WordPressa na serwerze lokalnym 07:31
Instalacja WordPressa na serwerze zdalnym 06:45

Pierwsze kroki

Logowanie do panelu administracyjnego 07:33
Ustawienia w panelu administracyjnym 09:32
Różnice między stroną internetową, a blogiem 04:31
Dodawanie nowego wpisu 05:06
Dodawanie nowej strony 04:24
Edytor tekstu 06:34
Tworzenie tagów 04:33
Tworzenie kategorii 06:01
Tworzenie menu 03:34
Tematyka shortcodes 03:04
Zarządzanie komentarzami 04:52
Zarządzanie publikacjami 06:11
Biblioteka mediów 05:56
Gdzie szukać pomocy ? 05:15

Motywy

Co to są motywy ? 02:52
Wybór motywów 04:50
Instalacja motywów 03:38
Edycja motywów 08:29
Gdzie szukać motywów ? 04:36

Wtyczki

Czym są wtyczki ? Zobacz video 05:20
YouTube 05:09
Galeria zdjęć 06:34
Google Maps 05:53
Anti-spam 04:09
Optymalizowanie witryny 05:22
Backup bazy danych 06:35
Formularz kontaktowy 09:33
Ochrona witryny 06:04
Pozycjonowanie witryny 06:37
Google Analytics 05:33
Shortcodes 06:37
Disqus 06:30
Anti-spam vol.2 04:16
Rozszerzony edytor tekstu 03:24
Paginacja strony 04:33
Backup bazy danych vol.2 04:58
Informacja o Cookies 06:11
Popularne posty 04:59
Przekierowanie linków 03:47
Cachowanie zawartości 05:21

Praktyczny projekt

Omówienie projektu 04:34
Wybór motywu do projektu 03:04
Omówienie motywu 08:43
Nasze pliki 03:28
Dodawanie zawartości 11:52
Tworzenie menu 02:28
Tworzenie widgetów 05:07
Ostatnie poprawki 02:09
To już jest koniec... 01:06
Łączna długość kursu 5 godz. 1 min.

  Autor Kursu

Avatar Mariusz Szczerbal Mariusz Szczerbal

Fanatyk marketingu internetowego
Miłośnik rozwoju osobistego
Praktyk e-biznesu

Zapraszam na szczerbal-mariusz.pl

  Opinie Kursantów (2)

  Gwarancja ZERO RYZYKA

Autor kursu dodaje 14 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz przetestować ten kurs bez żadnego ryzyka. Jeśli uznasz, że kurs jest beznadziejny, 100% gotówki wróci do Ciebie.

Aby skorzystać z gwarancji napisz do autora maila z informacją na temat zwrotu. Napisz w wiadomości co Ci się w kursie nie spodobało. Otrzymasz zwrot pieniędzy, a dla autora będzie to cenny feedback.

Warunkiem uznania gwarancji jest nie przekroczenie 50% obejrzanych lekcji video w kursie.

WordPress - Od Zera Do Bohatera

  5 godz. 1 min. materiałów video

  80 zapisanych kursantów

  57 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  14 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Mariusz Szczerbal

  Faktura od autora: Tak