Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

Koncentracja Na Zawołanie - Zostań Mistrzem Uwagi

  1 godz. 2 min. materiałów video

  34 zapisanych kursantów

  12 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Damian Sobański

  Faktura od autora: Nie

Powiedz Stop Wszelakim Rozpraszaczom, Zwiększ Swoją Produktywność I Poukładaj Swoje Życie Po Swojemu

Żyjemy w czasach, w których każdy chce kupić naszą uwagę.

Nie ma co się dłużej oszukiwać – nasza uwaga jest cenna i kosztuje.

Czasami może nas kosztować zdecydowanie dużo.

Twoje życie zależy od tego, w jakie wartości wierzysz i co takiego kultywujesz, na co dzień.

 • Jeżeli wierzysz, że ważna jest dla Ciebie rodzina, dom, przyjaciele – temu będziesz chciał poświęcać najwięcej uwagi.
 • Natomiast, jeżeli cenisz sobie niezależność, wolność, świadomość, duchowość czy biznes – temu również będziesz chciał poświęcać najwięcej Twojej uwagi.
 • Jeżeli pragniesz spokojnego, szczęśliwego i uporządkowanego życia – musisz zdecydować sam na co chcesz kierować swoją uwagę.

Stworzyłem ten kurs z myślą o ludziach, którzy żyją w dzisiejszych czasach informacyjnych i nie mają zbyt wiele czasu do dyspozycji, aby zrealizować swoje cele czy marzenia. Jeżeli jesteś biznesmenem, matką z dwójką dzieci, studentem, a może zwykłym konsumentem mediów i pragniesz kreować swoje życie w bardziej świadomy sposób – ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

 • Jeżeli chcesz przyswoić sobie odrobinę wiedzy duchowej z zakresu uważności i koncentracji znajdziesz tutaj prostą filozofię tego jak poukładać swoje życie.
 • Jeżeli chcesz w końcu zdecydować się na realizację swoich celów czy marzeń i szukasz prostej dawki motywacji czy inspiracji – znajdziesz tutaj wszystko, czego Ci potrzeba.

Wszystko w bardzo prostej, przejrzystej i profesjonalnej formie nagrane najnowszym sprzętem w bardzo wysokiej, jakości.

Jakie korzyści uzyskasz korzystajac z kursu:

 1. Prosty, zwięzły, konkretny – dzięki czemu nie zagubisz się w gąszczu informacji i będziesz miał wszystko podane w bardzo klarownym i przejrzystym formacie
 2. Wyszczególnione najważniejsze informacje – wszystko to co najważniejsze, zostało dodatkowo podkreślone i wyszczególnione dzięki czemu najważniejsze informacje nie umkną Twojej uwadze
 3. Relaksująca muzyka w tle – w tle nagrań leci piękna ambientowa muzyka, która dodatkowo uspokoi Twój umysł, pomagając Ci wejść w stan alfa (bliski relaksacji) dzięki czemu szybciej zaczniesz się uczyć i przyswajać wiedzę
 4. Mega jakość obrazu i dźwięku – uwielbiam piękno, cenię sobie jakość i profesjonalizm, cały kurs został nagrany aparatem Lumix z matrycą 4k a do nagrania audio został użyty mikrofon RODE, dzięki czemu jakość zarówno obrazu jak i dźwięku są po prostu doskonałe,
 5. Spokój i relaks – kurs powstał z myślą o zapracowanych i zagonionych ludziach, którzy marzą o poukładanym życiu, dlatego wszystko zostało dopasowane tak, abyś mógł uczyć się w wolnym czasie i dodatkowo skosztował odrobiny relaksu, mówię spokojnym i czystym głosem w taki sposób abyś mógł powrócić do źródła własnego bycia.
 6. Praktyczne wskazówki i konkrety – przedstawione przezemnie informacje pochodzą z lat doświadczenia w pracy freelancerskiej, tworzenia treści, produkcji video, coachingu z klientami oraz masy nauki, praktyki medytacji i stałego poszerzania wiedzy
 7. Odetchnij od szumu informacji – weź spokojny oddech i zdystansuj się od wszystkiego. Koniec z ciągłym reagowaniem na powiadomienia, stresem i chaosem wynikającego z szumu informacyjnego. Pomogę Ci poukładać swoje życie krok po kroku, abyś mógł zająć się tym, co kochasz najbardziej.
 8. BONUS – dodatkowo postanowiłem dograć specjalny materiał, w którym dzielę się swoimi najbardziej osobistymi sposobami na koncentrację. Może Cię zaciekawi nietuzinkowy sposób omawiania spraw związanych z seksualnością, stoicyzmem, ważnością minimalizmu w życiu czy używania muzyki do relaksacji.

  Spis Treści

Wstęp

Dlaczego nasza uwaga jest aż tak bardzo cenna Zobacz video 05:30

Fundamenty solidnej koncentracji

Lekcja 1 - Zajmij się sobą 03:39
Lekcja 2 - Posprzątaj swoją dietę 06:34
Lekcja 3 - Złota zasada koncentracji Zobacz video 06:41
Lekcja 4 - Ulepsz możliwości Twojego umysłu 05:13
Lekcja 5 - System skutecznej koncentracji Zobacz video 06:04
Lekcja 6 - Porządek informacyjny 03:44
Lekcja 7 - Wyeliminuj szum informacyjny 03:49
Lekcja 8 - Nie reaguj od razu Zobacz video 03:42
Lekcja 9 - Technika odpuszczania 06:14
Lekcja 10 - Na zakończenie 03:42

#BONUS - Ulepszenie stylu życia

BONUS - Upgrade stylu życia 07:15
Łączna długość kursu 1 godz. 2 min.

  Autor Kursu

Avatar Damian Sobański Damian Sobański

Jestem założycielem Projektu Find Yourself (https://projektfindyourself.com.pl) Pragnę by wiedza z zakresu psychologii, rozwoju osobistego, samorealizacji oraz mistyki oświecenia była prosta w zrozumieniu i łatwo dostępna dla wszystkich.​

  Gwarancja ZERO RYZYKA

Autor kursu dodaje 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz przetestować ten kurs bez żadnego ryzyka. Jeśli uznasz, że kurs jest beznadziejny, 100% gotówki wróci do Ciebie.

Aby skorzystać z gwarancji napisz do autora maila z informacją na temat zwrotu. Napisz w wiadomości co Ci się w kursie nie spodobało. Otrzymasz zwrot pieniędzy, a dla autora będzie to cenny feedback.

Warunkiem uznania gwarancji jest nie przekroczenie 20% obejrzanych lekcji video w kursie.

Koncentracja Na Zawołanie - Zostań Mistrzem Uwagi

  1 godz. 2 min. materiałów video

  34 zapisanych kursantów

  12 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Damian Sobański

  Faktura od autora: Nie