Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

C# Podstawy Programowania

Szkolenie powstało z myślą o osobach początkujących, które chciałyby nauczyć się podstaw programowania w języku C# na praktycznych i prostych do zrozumienia przykładach.

C# jak każdy język programowania ma mocne i słabe strony. Niektóre  języki są wydajne, lecz podatne na błędy lub trudne w stosowaniu,  podczas gdy inne są prostsze, lecz mogą mieć ograniczoną funkcjonalność  lub słabszą wydajność. C# jest językiem zaprojektowanym tak, aby  stanowił optymalne połączenie prostoty, efektywności oraz użyteczności.

W trakcie kursu będziesz budował proste aplikacje, co pozwoli Ci poznać dobrze różne obszary języka. Przyswoisz sobie wiele przydatnych wskazówek i dobrych praktyk,  które pozwolą Ci zachować czytelność kodu i uniknąć najczęściej  popełnianych błędów.

Tworzenie klas to istota programowania.  To właśnie dlatego poświęciłem im cały rozdział. Dowiesz się z  niego między innymi jaką funkcję pełnią klasy w języku C#, jak je  tworzyć oraz czym różnią się one od zmiennych. Poruszymy również bardzo  ważny temat hermetyzacji, modyfikatorów dostępu oraz budowy konstruktorów. 

  Spis Treści

Pierwszy program 22:08
Pierwszy program w Visual Studio 29:10
Nasza Pierwsza Klasa 28:31
Tworzenie obiektów 42:26
Programowania obiektowe 27:15
Łączna długość kursu 2 godz. 29 min.

  Autor Kursu

Avatar Mariusz Jurczenko Mariusz Jurczenko

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z C# a programowanie w tym  języku traktuje jako życiową pasję. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i  zdobytym doświadczeniem. Prowadzę kanał na YouTube (mariuszjurczenko)