Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

Kurs Quarkxpress - Przygotowanie Do Druku

  1 godz. 22 min. materiałów video

  4 zapisanych kursantów

  5 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Daniel Tokarz

  Faktura od autora: Tak

Co to jest QuarkXPress? 
To jedno z najczęściej wykorzystywanych narzędzi do przygotowywania publikacji do druku przez agencję reklamowe, wydawnictwa i drukarnie. QuarkXPress swoją funkcjonalność zawdzięcza bogatej historii i ulepszaniom programu już od 1987 roku. Oprócz typowych funkcji DTP, QuarkXPress umożliwia tworzenie serwisów internetowych z wykorzystaniem takich technologii jak Flash, arkusza stylów CSS, czy języka HTML. 

W kursie QuarkXPress Video od zupełnych podstaw stworzymy profesjonalną ulotkę reklamową, omawiając przy tym najważniesze funkcję programu oraz zagadnienia związane z wydrukiem stworzonego dokumentu. Osoba prowadząca kurs od 8 lat współpracuje z największymi agencjami reklamowymi na terenie Polski i za granicą.

Dlaczego DTP (stworzenie projektu i przygotowanie do wydruku) jest tak istotnym elementem pracy współczesnych firm, wydawnictw i agencji reklamowych? 

Ulotka drukowana w chwili obecnej jest najsilniejszym narzędziem reklamowym pod względem cena/skuteczność działania. Jest to jedna z nielicznych reklam stosowna przez wszystkie rodzaje firm oraz innego rodzaju instytucje bez względu na ich wielkość. 
Zastanów się przez chwilę jak możesz wykorzystać profesjonalną ulotkę do reklamowania własnej działalności? A może chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje o znajomość najpopularniejszego programu DTP QuarkXpress? W obu przypadkach powinieneś skorzystać z kursu video, który w prosty sposób przekaże Ci niezbędną wiedzę. 
 

Do czego możesz wykorzystać QuarkXPress?
 

  • projektowanie ulotek
  • tworzenie gazet i innych publikacji
  • projektowanie serwisów internetowych
  • projektowanie wizytówek
  • projektowanie książek 

    i wiele innych…

  Spis Treści

Część 1 13:14
Część 2 16:12
Część 3 30:41
Część 4 10:17
Część 5 12:13
Łączna długość kursu 1 godz. 22 min.

  Autor Kursu

Avatar Daniel Tokarz Daniel Tokarz

Daniel Tokarz – licencjonowany pośrednik nieruchomości, certyfikowany home stager, licencjonowany operator drona (UAVO) obecnie w trakcie zdobywania uprawnień rzeczoznawcy majątkowego, inwestor giełdowy.

Kurs Quarkxpress - Przygotowanie Do Druku

  1 godz. 22 min. materiałów video

  4 zapisanych kursantów

  5 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Daniel Tokarz

  Faktura od autora: Tak