Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

Kryptowaluty Jak Zacząć

  2 godz. 2 min. materiałów video

  14 zapisanych kursantów

  10 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  14 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Michał Kata

  Faktura od autora: Tak

Instrukcja Obsługi Kryptowalut

Niegdyś pieniądze cyfrowe występowały tylko w bajkach lub filmach science fiction. W obecnych czasach kryptowaluty są już faktem. Technologia ta rozwija się bardzo dynamicznie.

Od ładnych paru lat popularność tego zjawiska i świadomość wśród ludzkości na całym świecie wzrasta w zastraszającym tempie.

Jest to naturalna kolej rzeczy w postępie cywilizacyjnym. Tak samo jak kiedyś pieniądz tradycyjny (monety, banknoty) trafiły do bankowości elektronicznej za pośrednictwem Internetu. Tak teraz pieniądz cyfrowy jakim są kryptowaluty mocno się rozpycha w codziennym życiu.

Na całym świecie w krajach rozwiniętych kryptowaluty już są obecne od lat. Można nimi płacić za realne, prawdziwe produkty w sklepach internetowych. Można nimi handlować na giełdach. Można także wymieniać na tradycyjne pieniądze.

Poza tym , że kryptowaluty pełnią funkcję pieniądza to nie wiem czy wiesz, one powstały w odpowiedzi na światowy kryzys finansowy, który był w latach 2007-2009.

Zostały stworzone jako alternatywa dla tradycyjnych pieniędzy nad którymi władzę sprawują rządy, banki oraz wielkie instytucje finansowe.

Są one niejako manifestem przeciwko bezwzględnym ludziom, którzy obecnie stoją na władzy i kierują światowymi finansami niczym wielki brat. Kryptowaluty są wyrazem wolności i niezależności.

Tak czy owak one są i będą coraz bardziej popularne i nikt tego nie zatrzyma.

Dlatego jeśli jeszcze nie zainteresowałeś się tym tematem to tym bardziej warto, żeby nie obudzić się z tzw. „ręką w nocniku”.

Kryptowluty wypierają tradycyjne pieniądze

Może nie dziś, może nie jutro (kiedy? nie wie nikt), jednak krytpowaluty to pieniądze przyszłości.

Bez względu na to czy nam się to podoba czy nie, tej technologii nie da się zatrzymać. Ludzie, którzy już nimi się posługują musieliby przestać ich używać. Wtedy najprawdopodobniej idea by padła.

Nie wnikając jednak za mocno w szczegóły i genezę ich powstania jedno jest pewne. Lepiej dowiedzieć się jak one działają i obyć się w ich funkcjonowaniu już dziś.

Bo jutro może już być za późno i kto nie będzie potrafił posługiwać się kryptowalutami to nie będzie potrafił zapłacić za jedzenie, opłacić rachunków, kupić artykułów potrzebnych do życia co może utrudnić jego funkcjonowanie we współczesnym świecie.

Nie bądź zacofany

 Z każdą nową rzeczą tak jest, że jeśli ktoś nie potrafi się nią posługiwać to jej nie używa. A czy wyobrażasz sobie w dzisiejszych czasach kogoś, kto nie potrafi się posługiwać pieniędzmi?

Zakładam, że tradycyjnymi walutami takimi jak złote, euro czy dolary potrafi się posługiwać każdy. Inaczej trudno byłoby mu przetrwać na tym świecie.

Tym bardziej powinieneś nauczyć się posługiwać kryptowalutami, ponieważ jest to pieniądz przyszłości. A jak wiesz, jeśli sam się nie zainteresujesz tematem to świąt Cię przegoni i zostaniesz w tyle.

Kiedyś Internet dziś pieniądz cyfrowy

 Pamiętasz jak jeszcze kilka lat temu było z Internetem? Kto używał poczty e-mail? Kto korzystał z bankowości elektronicznej czy z social media, portali typu Facebook? Dzisiaj jeśli tego nie robisz to masz utrudnione funkcjonowanie we współczesnym świecie.

Kiedyś Internet był raptem u sołtysa lub w kafejce internetowej. Dzisiaj, każdy go ma w telefonie, który jest w kieszeni.

Przez Internet możesz dzisiaj zrobić bardzo wiele. Opłacić rachunki, zrobić zakupy, skomunikować się z rodziną, znajomymi czy wykorzystywać go do nauki, zabawy, pracy lub rozrywki.

Tak samo jak kiedyś Internet wkraczał powoli do naszego życia, po czym rozpędził się nieubłaganie i dzisiaj jest niczym maszyna nie do zatrzymania. Tak samo dzieje się to tu i teraz z pieniędzmi cyfrowymi jakim są kryptowaluty.

Ta technologia dokonuje rewolucji na naszych oczach.

Zacznij już dziś

Jak z każdą nową rzeczą na początku możesz nie wiedzieć jak się za to zabrać. Portfele, giełdy, bitcoin, etherum, blockchain, klucz publiczny, klucz prywatny i wiele innych, nowych, często skomplikowanych pojęć.

Każda branża ma swoje określone słownictwo. Nie masz się czego obawiać. To są rzeczy, których może się nauczyć każdy, kto tylko chce.

Rozumiem Twoje zakłopotanie i normalnym jest, że możesz nie wiedzieć od czego zacząć. Dlatego przygotowałem dla Ciebie instruktaż nagrany na wideo. Możesz go obejrzeć niczym film w telewizorze i dowiedzieć się krok po kroku jak używać kryptowalut.

Z materiału wideo dowiesz się:

 • Jak kupić kryptowaluty,
 • Gdzie można kupić kryptowaluty,
 • Co zrobić z nimi po ich zakupie,
 • Gdzie je przechowywać,
 • Jak się zabezpieczyć przed kradzieżą,
 • Jak korzystać z kryptowalut,
 • Jak odbierać płatności w kryptwalutach,
 • Jak robić płatności w kryptowalutach,
 • Z jakich narzędzi korzystać,
 • Co będziesz potrzebować, żeby posługiwać się kryptowalutami,
 • Jak zabezpieczyć swoje kryptowaluty,
 • Jakie są rodzaje portfeli cyfrowych,
 • Jak robić przelewy,
 • Jak używać kryptowalut.

To jest swoista instrukcja obsługi kryptowalut. Wszystko co najważniejsze w jednym miejscu, same konkrety. Cały materiał wideo kładzie nacisk na pokazanie Tobie jak od zera nabyć kryptowaluty i posługiwać się nimi na co dzień.

Nie musisz mieć, żadnej wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Ten wideo poradnik powstał dla ludzi kompletnie niewtajemniczonych. Nie musisz posiadać, żadnych umiejętności. Po przerobieniu tego wideo poradnika będziesz potrafić samodzielnie posługiwać się kryptowalutami.

Dzięki temu bez problemu odnajdziesz się w obecnej rzeczywistości, która tak dynamicznie się zmienia i nie czeka no ludzi, którzy są totalnymi ignorantami w tym temacie.

Zaskocz technologię i świat już dziś poprzez poznanie wszystkich najważniejszych i kluczowych kwestii w obsłudze pieniądza cyfrowego.

Nie zaśpij, bo wypadniesz z obiegu i postęp technologiczny Cię zaskoczy.

Podobna analogia jest do Internetu. Sam wiesz jak było, jeśli samemu nie zainteresowałeś się tematem kiedyś tam, to dzisiaj jest Ci trudno funkcjonować na tym świecie, gdyż duża większość działania obecnego świata opiera się o sieć Internet.

Dla kogo jest ten wideo poradnik:

 • Dla osób, które nic nie wiedzą o kryptowalutach,
 • Dla osób, które gdzieś coś tam słyszało o kryptowalutach ale nigdy z nich nie korzystali,
 • Dla osób, które chcą zainteresować się tematem ale nie wiedzą od czego zacząć,
 • Dla osób, które już coś zgłębiały w tym temacie ale nie wiedzą z czym to się je.

UWAGA w tym wideo poradniku nie dowiesz się jaką kryptowalute kupić, żeby zostać milionerem w kilka dni. Nie znajdziesz także w nim żadnych porad inwestycyjnych.

Zapraszam!

Michał

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Pamiętaj “Jesteś wolny od ryzyka - gwarancja zwrotu pieniędzy". Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 30 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.

  Spis Treści

Wstęp Zobacz video 10:17
1. Jak i gdzie kupić kryptowaluty 24:36
1.1 Jak obsługiwać Google Authenticator 05:42
2. Gdzie przechowywać kryptowaluty 12:19
2.1 Jak zabezpieczyć się przed cyber-kradzieżą 08:48
3. Jak korzystać z portfela cyfrowego 26:28
3.1 Wysyłanie i odbieranie kryptowalut 05:48
4. Jak zainstalować swój cyfrowy portfel na MACu 09:36
5. Jak sprzedać swoje Kryptowaluty 11:58
6. Jak Wypłacić Kryptowaluty w PLN 06:36
Łączna długość kursu 2 godz. 2 min.

  Autor Kursu

Avatar Michał Kata Michał Kata

Na co dzień prowadzę kilka przedsięwzięć w internecie i stacjonarnie. Uwielbiam pomagać innym. Chętnie dzielę się własnymi doświadczeniami z innymi. Problemy napotkane na swojej drodze zamieniam na wyzwania, które mobilizują mnie każdego dnia do pracy.

  Opinie Kursantów (1)

  Gwarancja ZERO RYZYKA

Pamiętaj “Jesteś wolny/a od ryzyka - gwarancja zwrotu pieniędzy". Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 14 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.

Kryptowaluty Jak Zacząć

  2 godz. 2 min. materiałów video

  14 zapisanych kursantów

  10 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  14 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Michał Kata

  Faktura od autora: Tak