Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

Oto Jak Szybko I Bezpiecznie Manipulować

FAKT Umiejętność budowania relacji była, jest i będzie ważna, ponieważ to kogo znasz i kto zna Ciebie wpływa na całe Twoje życie.

FAKT W życiu codziennym człowiek jest manipulowany w mniejszym lub większym stopniu przez media, sprzedawców, znajomych, przyjaciół, rodzinę.

FAKT Ludzie sukcesu ze świata sportu, polityki, show-biznesu stosują podstępne triki w komunikowaniu się ze światem w celu przekonania do swoich racji pozostałych ludzi co wpływa w dużym stopniu na ich życiowy sukces.

FAKT W sytuacji, gdy brakuje Nam wiedzy z danego zakresu łatwo jest Nami manipulować i wmawiać, że coś jest dla Nas obowiązkowe.

Ty też tak możesz

Sukces w relacjach międzyludzkich to umiejętne komunikowanie się z ludźmi, a także odczytywanie sygnałów jakie przekazuje druga osoba pomiędzy wypowiedzianymi słowami.

Ten kto potrafi skutecznie odczytać i zrozumieć rozmówcę odnosi powodzenie w życiu. Niezależnie od tego czy chodzi o sprzedaż, biznes, związek, przyjaźń czy poznawanie nowych, ciekawych osób.

Lepsze życie

Człowiek jest wypadkową 5ciu osób ze swojego najbliższego otoczenia. Ma to wpływ na to gdzie się teraz znajdujesz i jaki jesteś.

Jak przyciągać ciekawych i wartościowych ludzi?

Wystarczy poszerzać horyzonty edukacyjne w zakresie budowania wartościowych relacji międzyludzkich.

"Techniki manipulacji" brzmi może nieco negatywnie. Jeśli uważasz, że to niemoralne to nie musisz tego stosować. Jednak warto wiedzieć, że są takie rzeczy, ponieważ jeśli ktoś będzie chciał wykorzystać na Tobie czarną manipulację to Ty z pełną świadomością możesz tego uniknąć.

Nie pozwól, aby ktoś Tobą manipulował

  Spis Treści

1. Technika aktualizacji 08:03
2. Technika atrakcyjności 07:44
3. Technika autorytetu 10:57
4. Technika charyzmy 09:17
5. Technika księży 07:35
Łączna długość kursu 43 min.

  Autor Kursu

Avatar Michał Kata Michał Kata

Na co dzień prowadzę kilka przedsięwzięć w internecie i stacjonarnie. Uwielbiam pomagać innym. Chętnie dzielę się własnymi doświadczeniami z innymi. Problemy napotkane na swojej drodze zamieniam na wyzwania, które mobilizują mnie każdego dnia do pracy.