Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

Kurs Ajax Jquery

  55 min. materiałów video

  66 zapisanych kursantów

  8 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  14 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Patryk Filipiak

  Faktura od autora: Nie

Zdobądź Najważniejsze Informacje Dotyczące Ajaxa, Naucz Się Aktualizować Dane Na Swojej Stronie Internetowej Bez Przeładowywania Jej

AJAX to metoda która bez przeładowywania strony pozwoli ci pobrać dane z plików, które mogą znajdować się na twoim komputerze lub na dowolnym miejscu w sieci.

Funkcjonalności AJAXA na nowoczesnych stronach

W dzisiejszych czasach od stron wymaga się aby były one szybsze, ładniej się prezentowały i co ważne ładowały się szybko, najlepiej bez przeładowywania całego dokumentu. Prawidłowo wykorzystany AJAX, pozwoli nam usprawnić funkcjonalności naszej witryny.

Write less do more

W kursie dowiesz się jak w łatwy sposób przy użyciu biblioteki JQuery można nawiązać połączenie asynchronicznie. Zdecydowałem się na stworzenie kursu w JQuery, bo biblioteka ta pozwala przy użyciu kilku linijek kodu nawiązać połączenie. W normalnym czystym JavaScipcie musielibyśmy zapisać porządny kawałek kodu. Powiedzenie twórców JQuery brzmi "Write less, do more". Dokładnie te słowa opisują mój kurs. Pracuj tak, aby się nie napracować lecz mieć dobre z tego efekty.

Wymagania dotyczące uczestnictwa w kursie

Niestety kurs nie jest dla każdego. Aby wziąć w nim udział najlepiej mieć już podstawy programowania webowego. Musisz znać HTML, JS, PHP, umieć posługiwać się biblioteką JQuery. W dwóch lekcjach poruszam się po bazach danych. Dlatego warto znać także SQL.

Oprócz znajomości języków programowania zainstaluj sobie notatnik do pisania kodu. W kursie używam notatnika Atom. Jest to bardzo dobry darmowy notatnik. Będziesz musiał także posiadać serwer Apache na którym odpalisz skrypty PHP. Jeśli pracujesz na Windowsie polecam tobie pakiet XAMPP.

W kursie zostaną poruszone następujące kwestie:

  • część teoretyczna - opowiada o tym czym jest AJAX oraz wymieniam jego funkcjonalności
  • stworzenie dokumentów - tworzymy dokumenty po których będziemy się poruszać w kodzie. Zakładamy pierwszy projekt w naszym notaniku oraz uruchamiamy serwer Apache
  • tworzymy połączenie AJAX - tworzymy metodę połączenia z ajaxem, kierujemy połączenie do pliku, obsługujemy wyjątki rzucane przez AJAX
  • wysyłanie danych formularzem - tworzymy formularz, następnie wysyłamy z nim dane
  • połączenie z bazą danych - tworzymy połączenie z bazą danych oraz wypisujemy z niej dane
  • dodanie danych do bazy danych - z pól formularza które utworzyliśmy, dodajemy dane do bazy danych oraz bez przeładowania strony wyświetlamy dane

Nabądź kurs za 7zł

Godzinny kurs z wykorzystaniem AJAXA za 7zł? Jak najbardziej. Jest to mój pierwszy kurs na platformie kuvi.pl oraz jeden z pierwszych jaki stworzyłem w swoim życiu. Nie jest on wykonanie w pełni profesjonalnie. Nie jestem tak dobrym nauczycielem jak Brian Tracy. Moim zdaniem z każdą lekcją coraz bardziej się rozkręcałem i każda następna lekcja idzie mi coraz lepiej

Bonus

W ostaniej bonusowej lekcji rozwiążemy problem jak uruchomić plik php, z dowolnego serwera w sieci. Za pomocą 

Gwarancja satysfakcji

Jeśli kurs Ci się nie spodoba możesz go oddać w ciągu 14 dni lub uznasz że wiedza w tym kursie jest mało wystarczająca aby spełniła twoje potrzeby możesz zrobić reklamację. 

Certyfikat

Dla każdej osoby która ukończy mój kurs. Jest przewidziany certyfikat jego ukończenia.

Numer ISBN: 978-83-66103-01-6

 

  Spis Treści

1. Wstęp do AJAXA - część teoretyczna 02:54
2. Stworzenie dokumentów 04:18
3. Wysłanie żądania AJAX Zobacz video 05:27
4. Wysyłanie i otrzymanie danych 05:28
5. Obsługa danych z formularza 07:30
6. AJAX i wypisanie danych z bazy SQL 15:37
7. Dodawanie danych za pomoc AJAXA do bazy danych 09:55
8. Bonus + Podziękowania 04:48
Łączna długość kursu 55 min.

  Autor Kursu

Avatar Patryk Filipiak Patryk Filipiak

Nazywam się Patryk Filipiak. Jestem freelancerem, głównie zajmuję się tworzeniem stron internetowych dla klientów. Chciałbym wkroczyć na nową drogę jaką jest tworzenie kursów online, które będą rozwiązywać problemy innych ludzi.

  Opinie Kursantów (2)

  Gwarancja ZERO RYZYKA

Autor kursu dodaje 14 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz przetestować ten kurs bez żadnego ryzyka. Jeśli uznasz, że kurs jest beznadziejny, 100% gotówki wróci do Ciebie.

Aby skorzystać z gwarancji napisz do autora maila z informacją na temat zwrotu. Napisz w wiadomości co Ci się w kursie nie spodobało. Otrzymasz zwrot pieniędzy, a dla autora będzie to cenny feedback.

Warunkiem uznania gwarancji jest nie przekroczenie 20% obejrzanych lekcji video w kursie.

Kurs Ajax Jquery

  55 min. materiałów video

  66 zapisanych kursantów

  8 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  14 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Patryk Filipiak

  Faktura od autora: Nie