Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

Jak Skutecznie Poprawić Relacje w Związku

Kiedy Zauważasz Pierwsze Sygnały, Że Twój Związek Zaczyna Mieć Problemy, Musisz Zareagować Natychmiast. Ten Kurs Pomoże Ci Zorientować Się z Jakimi Problemami Musicie Się Zmierzyć.

Czy wiesz dlaczego w Polsce rozpada się tak wiele związków?

Dlaczego 40% małżeństw w większych miastach się rozwodzi? Dlaczego tyle par żyje w pustych związkach, w których dawno zniknęły już wszystkie uczucia? Dlaczego tak wiele osób po latach żałuje, że nie walczyło do końca o swój związek?

Prawdopodobnie większość z tych osób przegapiła pierwsze sygnały ostrzegawcze, które wyraźnie pokazywały, że w ich związku dzieje się coś złego. Jednak, aby dostrzec te wszystkie alarmujące sygnały, trzeba wiedzieć na co zwracać szczególną uwagę. To właśnie z tym mamy najczęściej największy problem.

Czy każdy związek musi się zmieniać?

Wiele razy słyszałem to pytanie. Ludzie zastanawiają się często, czy naprawdę każdy związek musi się zmieniać? Jeżeli między nami jest tak dobrze, to czy w pewnym momencie musi się to zmienić? Zazwyczaj zmiany kojarzą się nam z czymś negatywnym. Jednak wcale nie musi tak być.

Zmiany mogą być również czymś dobrym. W tym kursie pokażę Ci zupełnie inne podejście do zmian. Kiedy wprowadzisz je do swojego życia, zmiana w Twoim związku może Cię zaskoczyć.

Co zrobić kiedy czujesz, że w Twoim związku zaczyna się coś psuć?

Kiedy zaczyna się coś psuć w Twoim związku,  zaczynasz się zastanawiać w jaki sposób możesz to jeszcze naprawić. Aby zareagować w odpowiedni sposób, musisz wiedzieć na co powinnaś zwrócić swoja uwagę.

W tym kursie pokażę Ci w jaki sposób możesz to zrobić. Na początku zastanowimy się nad Waszym obecnym położeniem. W końcu, aby coś naprawić, musisz wiedzieć w jaki sposób się to zepsuło. Tym zajmiemy się w pierwszej lekcji.

Później skupimy się na emocjach, które potrzebne są w każdym związku. Opowiem Ci o bardzo powszechnym błędzie, który popełnia większość par. Kiedy sobie to uświadomisz, będziesz mogła wprowadzić zmiany do Waszego związku, które pomogą Wam w dbaniu o emocje.

Opowiem Ci również o tym, dlaczego warto okazywać swoje uczucia na wiele różnych sposobów. Wiele par oddala się od siebie, ponieważ nie potrafią rozmawiać o prawdziwych uczuciach. O tym jak się tego nauczyć, będziesz mogła posłuchać w lekcji trzeciej.

Dlaczego warto zapisać się na ten kurs?

Nie zamierzam zachęcać Cię do tego, abyś zapisała się na ten kurs. Możliwe, że w głębi serca czujesz, że coś zaczyna się między Wami psuć. Może podpowiada Ci to Twoja kobieca intuicja. Jednak decyzję o tym, czy chcesz spróbować naprawić swój związek, zależy wyłącznie do Ciebie.

Przygotowałem ten kurs, aby pomógł Ci on dostrzec najważniejsze sygnały ostrzegawcze, które pokazują, że w związku pojawiają się problemy. Kiedy zaczniesz je sobie uświadamia, będziesz wiedziała co możesz z tym zrobić. Wierzę, że podejmiesz właściwą decyzję dla siebie i swojego związku.

Zamiast zachęcać do zapisania się na ten kurs, chciałem Cię tylko serdecznie do tego zaprosić. Decyzja należy do Ciebie. Jeżeli chcesz, aby w Twoim związku zmieniło się coś na lepsze, ten kurs będzie właśnie dla Ciebie.

  Spis Treści

Lekcja 1 - Jak wygląda Twój związek

Twój związek kiedyś i dziś - porównanie. 15:58

Lekcja 2 - Każdy związek potrzebuje emocji.

Twój związek potrzebuje emocji. 11:55

Lekcja 3 - Uczucia w Twoim związku.

Jak okazywać swoje uczucia. 10:28
Łączna długość kursu 38 min.

  Autor Kursu

Avatar Patryk Wójcik Patryk Wójcik

Cześć, jestem Patryk i jestem psychologiem. Prowadzę bloga architekturasukcesu.pl. Pomagam parom, które chcą naprawić lub rozwinąć swój związek. Wierzę, że każdy może budować trwałe i szczęśliwe relacje, jeżeli wie jak to zrobić. W tym mogę Ci pomóc.

  Opinie Kursantów (5)

Jak Skutecznie Poprawić Relacje w Związku