Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

Elektryka Dla Każdego

  1 godz. 24 min. materiałów video

  18 zapisanych kursantów

  11 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  14 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Michał Kata

  Faktura od autora: Tak

Naprawiaj Samodzielnie i Nigdy Więcej Za To Nie Płać

FAKT

W dzisiejszych czasach energia elektryczna potocznie nazywana prądem otacza nas niemal wszędzie.

FAKT

Dostęp ludzkości do elektryczności jest powszechny i popularny.

FAKT

Jest coraz więcej urządzeń na prąd.

FAKT

Jak zabraknie prądu to nasze życie jest sparaliżowane

Prąd jest potrzebny do życia

W dzisiejszych czasach jest cała masa urządzeń na prąd. Gdyby nie energia elektryczna w Twojej instalacji to nie czytałbyś tego tekstu, siedział być po ciemku, bez ogrzewania i ciepłego posiłku. No chyba, że byś rozpalił sobie ognisko.

Telefon, komputer, telewizor, sprzęt gospodarstwa domowego, edukacja, rozrywka, wypoczynek to wszystko działa na prąd i potrzebuje go do funkcjonowania. Sam wiesz jak jest awaria prądu co się dzieje, tragedia, bez prądu jak bez ręki, wszędzie głucho, ciemno i nieprzyjemnie.

W przypadku pojawienia się drobnej usterki lub awarii prądu ogarnia Cię strach i przerażenie. Pierwsze co to wykonujesz telefon do elektryka. On natomiast mówi Tobie, że już do Ciebie jedzie i jedzie, i jedzie… Niekiedy długo jedzie… Po drodze jedzie na jedną lub dwie fuchy i do Ciebie nadal jedzie…

A jak przyjedzie to pokręci coś śrubokrętem, włączy bezpiecznik i czy się stoi czy się leży 200zł się należy.

Wtedy zaczynasz się zastanawiać co on takiego zrobił? Jak to naprawił? Za 10 minut pracy 200zł? Przecież on użył jednego śrubokręta, spalił przy tym papierosa i pogadał sobie z nami.

Na koniec elektryk Ci mówi, że powinieneś się w ogóle cieszyć, że do Ciebie przyjechał bo właśnie się pakował i miał wyjeżdżać do Niemiec, bo w Polsce to są śmieszne zarobki. Ty sobie myślisz śmieszne zarobki? 200zł za 10minut pracy i on Ci mówi, że w Polsce są śmieszne zarobki?

Jedno zreperujesz to drugie się zepsuje

Mało tego instalacja elektryczna i urządzenia na prąd są codziennie używane co naturalnym prowadzi do ich zużycia. Na porządku dziennym jest wystąpienie mniejszej lub większej usterki w domu, mieszkaniu czy w pracy. Jednym słowem w pomieszczeniach, w których przebywasz na co dzień.

Włączniki świateł, gniazda elektryczne, urządzenia na prąd codziennie włączasz i wyłączasz po kilka, a nawet kilkanaście razy. Nie widać tego gołym okiem, a przez instalację czy urządzenia przepływa cały czas energia elektryczna.

Z czasem powstają usterki, awarie, zużycie przewodów, wyrwane gniazdo, wyłącznik, wtyczka…

Nie potrzebujesz specjalistycznych narzędzi i uprawnień

Nie wiem czy wiesz, że drobne awarie i usterki możesz naprawić samodzielnie. Tak, samodzielnie przy użyciu prostych narzędzi, które masz pod ręką. Nie potrzebujesz do tego żadnych uprawnień ani doświadczenia.

Wystarczy, że poznasz podstawowe triki i sposoby na naprawę podstawowych usterek jakie mogą wystąpić podczas używania instalacji elektrycznej i urządzeń na prąd.

Nie mówię tutaj o wymianie przepalonej żarówki bo do tego to nie potrzebujesz niczego poza nową żarówką i odrobiną chęci na jej wymianę.

Elektryka dla każdego

Z racji tego, że swego czasu prężnie i aktywnie pracowałem w branży elektrycznej oraz nabyłem uprawnienia i kwalifikacje do eksploatacji i naprawy urządzeń oraz instalacji elektrycznych o napięciu nie wyższym niż 1kV (takie napięcie występuje przeważnie w domach, mieszkaniach, prostych biurach bez skomplikowanych procesów produkcyjnych) postanowiłem podzielić się z Tobą tą wiedzą.

Ponadto pokażę Ci krok po kroku:

 • Jak wymienić wtyczkę,
 • Jak łączy się przewody,
 • Jak wymienić gniazdo elektryczne (potocznie nazywane kontaktem),
 • Jak zamontować gniazdo pojedyncze,
 • Jak zamontować gniazdo podwójne,
 • Co zrobić, żeby osprzęt (wyłączniki, gniazda) nie wypadały ze ściany,
 • Co zrobić jeśli masz więcej jak jeden przewód w puszce elektrycznej,
 • Jak podłączyć wyłącznik światła,
 • Jak wymienić wyłącznik światła,
 • Sposób poprawnego montażu osprzętu domowego,
 • Naprawianie prostych usterek elektrycznych,
 • Jak bezpiecznie obchodzić się z prądem.

Wszystkie lekcje w formie wideo z instruktażem jak postępować w danej sytuacji. Zobaczysz wszystko od strony praktycznej. Za pomocą kamery pokazałem proste naprawy, które występują w życiu codziennym.

Poznaj sekrety elektryki i już nigdy więcej nie płać za proste usterki, które powstają w wyniku używania urządzeń i instalacji elektrycznej.

Poza tym będziesz niezależny i w przypadku wystąpienia prostej awarii lub usterki nie będziesz czekał nie wiadomo ile na przyjazd fachowca. Być może się na niego nie doczekasz bo wyjechał za granicę do lepiej płatnej pracy… A Ty bez prądu będziesz stał…

Jest cała masa rzeczy, które możesz samodzielnie naprawić. Zaoszczędzisz przy tym czas i pieniądze oraz zostaniesz bohaterem w swoim domu!

 

Kurs jest przystosowany dla osób z wadą słuchu oraz niesłyszących. KURS WIDEO JEST Z NAPISAMI.

 

BONUS

Jeśli opłacisz kurs dzisiaj otrzymasz dodatkowo Sposób Na Tanie Zużywanie Prądu. Sposób pozwala osiągnąć niższe rachunki za energię elektryczną o 20-40%. Przy czym nie trzeba ponosić wysokich nakładów inwestycyjnych.

Prosty w zastosowaniu i legalny!

Gwarancja Satysfakcji

Pamiętaj “Jesteś wolny od ryzyka - gwarancja zwrotu pieniędzy". Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 30 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.

  Spis Treści

Wstęp Zobacz video 10:37
1 Łączenie przewodów 09:17
2 Wymiana wtyczki 13:15
3 Wymiana gniazda elektrycznego 04:48
4 Montaż i podłączenie gniazda elektrycznego cz.1 07:35
5 Montaż i podłączenie gniazda elektrycznego cz. 2 06:37
6 Montaż i podłączenie gniazda elektrycznego cz. 3 09:32
7 Montaż i podłączenie dwóch gniazd elektrycznych 14:13
8 Montaż i podłączenie włącznika światła 05:01
9 Naprawa wyrwanego włącznika światła 01:45
10 Naprawa wyrwanego gniazda elektrycznego 01:45
BONUS Sposób Na Tanie Zużywanie Prądu
BONUS Sposób Na Tanie Zużywanie Prądu cz.2
Łączna długość kursu 1 godz. 24 min.

  Autor Kursu

Avatar Michał Kata Michał Kata

Na co dzień prowadzę kilka przedsięwzięć w internecie i stacjonarnie. Uwielbiam pomagać innym. Chętnie dzielę się własnymi doświadczeniami z innymi. Problemy napotkane na swojej drodze zamieniam na wyzwania, które mobilizują mnie każdego dnia do pracy.

  Opinie Kursantów (1)

  Gwarancja ZERO RYZYKA

Pamiętaj “Jesteś wolny/a od ryzyka - gwarancja zwrotu pieniędzy". Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 14 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.

Elektryka Dla Każdego

  1 godz. 24 min. materiałów video

  18 zapisanych kursantów

  11 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  14 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Michał Kata

  Faktura od autora: Tak