Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

Sekrety Uwagi Klienta

  51 min. materiałów video

  5 zapisanych kursantów

  6 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Dagna Banaś

  Faktura od autora: Tak

Poznaj Bodźce, Które Natychmiast Przykują Uwagę Twoich Potencjalnych Klientów w Taki Sposób, Że Nie Będą w Stanie Się Im Oprzeć

Chcesz poznać bodźce, które NATYCHMIAST PRZYKUWAJĄ UWAGĘ Twojego potencjalnego klienta?

Takie, które działają bezpośrednio na jego mózg i którym po prostu NIE DA SIĘ OPRZEĆ.

Chcesz, żeby REKLAMY. które tworzysz (i płacisz za nie ciężkie pieniądze) BYŁY BARDZIEJ SKUTECZNE?

Chcesz, żeby potencjalni klienci ZAUWAŻYLI WŁAŚNIE TWOJĄ FIRMĘ, weszli do Twojego sklepu i zapoznali się z Twoją ofertą?

Możesz znacząco zwiększyć szanse, że klient zauważy Cię pośród setek konkurencyjnych firm i ofert dzięki wiedzy o tym, jak działa jego mózg i jak zastosować w praktyce pewne triki neuromarketingowe, żeby przykuć uwagę.

W tym kursie w ciągu niecałej godziny pokażę Ci praktyczne zastosowania wiedzy neuromarketingowej oraz kilka pomysłów na to, jak możesz wyróżnić swoją firmę i sprawić, żeby klienci zapamiętali i wybrali właśnie Ciebie.

Zobacz, co mówią o tym kursie uczestniczki:

"„Sekrety uwagi klienta” jest krótką, ale treściwą podróżą poprzez najważniejsze zagadnienia związane z prowadzeniem biznesu-jak przykuć uwagę klienta, jakie zastosować wobec niego triki i metody , by mieć pewność, że spośród wielu podobnych ofert to właśnie naszą firmę wybierze. Rozdział o bodźcach jest genialny-dlaczego? W trakcie słuchania złapałam się na tym, że spośród całego gąszczu newsletterów, które otrzymuję na skrzynkę najczęściej otwieram właśnie te, które stosują się do technik omawianych przez Dagnę. Dodatkowym atutem jest nagranie mp3 by móc w dowolnej chwili powtórzyć materiał (np podczas biegania) oraz notatki pdf. Wszystko gotowe-trzeba tylko zacząć działać"

Justyna

"Dziękuję za świetny materiał! Wiele pomysłów, które tu przedstawiłaś było naprawdę strzałem w dziesiątkę! Kilka z nich już wprowadzam i widzę lepsze efekty moich reklam!"

Anna

Uwaga! Tworzę kursy dla kobiet, co nie znaczy, że mężczyźni nie skorzystają z zawartej w nich wiedzy. Po prostu jeśli kupujesz kurs, musisz przygotować się na to, że zwracam się do kursantów (a właściwie kursantek) w żeńskiej formie. Jeśli jesteś facetem i jakoś sobie z tym poradzisz, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś kupił kurs. Jeśli bardzo Ci to przeszkadza - nie kupuj.

  Spis Treści

Wprowadzenie Zobacz video 01:19
Sekrety mózgu klienta Zobacz video 08:10
Bodźce, które przykuwają uwagę 10:53
Pomysły na wyróżnienie się online i offline 19:16
Jak sprawić, żeby klient o Tobie pamiętał 10:48
Zakończenie 01:25
Łączna długość kursu 51 min.

  Autor Kursu

Avatar Dagna  Banaś Dagna Banaś

Autorka bloga www.szczesliwawbiznesie.pl podcastu "Sprytna kobieca firma" i założycielka grupy "Biznes kobiecym okiem". Lekarka, która pasjonuje się marketingiem i neuromarketingiem, uczy tysiące kobiet jak rozwijać firmy szybciej i przyjemniej.

Sekrety Uwagi Klienta

  51 min. materiałów video

  5 zapisanych kursantów

  6 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Dagna Banaś

  Faktura od autora: Tak