Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

Perswazyjne Oferty Sales Letter

  2 godz. 22 min. materiałów video

  12 zapisanych kursantów

  17 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Dominik Jędrzejczak

  Faktura od autora: Nie

Pomyśl o Tym, Że Tylko Dzięki Jednej Technice Copywritingu Jesteś w Stanie Zwiększyć Dochody o Nawet 1800%.

"Dominik Jędrzejczak NARESZCIE Ujawnia Prywatne Tajemnice O Tym, W Jaki Sposób Pisze Zabójcze Oferty, Które Wbijają w Fotel, Przyklejają Gałki Oczne i Zwiększają Sprzedaż Na Potęgę!"

...A Teraz Sam Możesz Użyć Tych Tajemnic, Nawet Jeśli Nigdy Nie Napisałeś Żadnej Oferty...

Jeśli chociaż przez chwilę marzyłeś o tym, aby sprzedaż była prosta i przyjemna, i chcesz wiedzieć co dokładnie napisać klientowi, aby kupił to...

...już za moment poznasz sprawdzony SYSTEM!

Najlepsza część: Nie musisz posiadać żadnych wybitnych umiejętności, talentu czy wykształcenia...

Od: Dominik Jędrzejczak

Szanowny Przedsiębiorco!

Jestem w stanie zarobić w jeden dzień więcej niż kiedyś przez cały rok, a wszystko to dzięki jednej umiejętności — ważniejszej od wszystkich innych...

...umiejętności pisania ofert, sprzedających dla trudnych czy sceptyczych klientów.

A teraz najlepsze: Każdy może tak pisać. Nie mam żadnego formalnego wykształcenia z marketingu, talentu czy specjalistycznych umiejętności.

Jednak nawet najgorsza oferta, którą napisałem, zarobiła kilka tysięcy. Napisałem również takie, które zarobiły pieniądze dla moich klientów.

Napisałem też 1 maila do bazy 226 adresów, który zarobił 10 000 złotych, sprzedając szkolenie za 1000 złotych, w przeciągu kilku godzin. Posiadam również gotowe lejki sprzedaży, które z reklamy na Facebooku i AdWords zamieniają każdą złotówkę w 4, 5, a nawet 6 złotych zysku.

Co oznacza, że jestem jak współczesny alchemik. Obracam słowa w złoto.

I wszystko, dzięki temu, że odkryłem ...

Sekretny Składnik „MO-JO” każdej oferty,
o którym nikt nie mówi...Większość go
nie dostrzega albo nie rozumie...

Odkąd założyłem biznes zawsze szukałem „KODU”. Kodu, dzięki któremu klienci zechcą mi płacić.

I kiedy go odkryłem okazało się, że KOD jest zupełnie inny niż myślałem.

Pamiętam, że gdy startowałem, bardzo dużo czytałem i słuchałem audiobooków motywacyjnych: Brain Tracy, Robert Kiosyaki, Zig Ziglar i innych znanych mówców motywacyjnych. Każdy z nich mówił, że kluczem do bogactwa, niezależności finansowej i dochodu pasywnego jest wytrwałość, determinacja, chęć zmiany, ustalanie celów, bla, bla, bla.

Oczywiście, nie chcę iść tak daleko i negować tych pomysłów. Jednak odkryłem jedną rzecz (znacznie bardziej przydatną), która szybciej wzbogaca:

Tym WIELKIM Sekretem Jest Umiejętność Sprzedaży Za Pomocą Słów, Tak Aby Klienci Otwierali Portfele...

To prawda...copywriting jest umiejętnością numer jeden, dającą zastrzyk pieniędzy. Wystarczy wstać rano, napisać ofertę i wysłać ją klientom — a pieniądze są na Twoim koncie przed południem!

Dokładnie w taki sam sposób wszyscy „guru” otaczają się luksusowymi zabawkami. Zamiast brać kredyty piszą oferty, które zarabiają na soczyste samochody z bananową skórką.

Copywriting czyni cuda..i zmienia ludzi biednych ...w bogatych.

I to jest wielka tajemnica tych wszystkich, którzy zaczynali od zera i w ciągu kilku lat doszli do fortuny.

Innymi słowy, ta z pozoru nic nie znacząca umiejętność w wielu branżach (nawet w Twojej)...daje nieuczciwą przewagę nad konkurencją.

Będziesz w stanie otworzyć prywatny rachunek,
na który zaczną przychodzić dobrowolne
przelewy...i zaprojektować styl życia o jakim
marzysz!

Możesz prowadzić firmę na własnych zasadach. Nikt nie będzie Ci mówił, że masz za wysokie ceny. Nie trzeba zadowalać się śmiesznymi marżami. Pamiętaj, że sam produkt i cena nie ma tak dużego znaczenia jak marketing. Decyzja zakupowa wychodzi z prezentacji produktu, a nie z jego jakości.

Klient nie ma pojęcia o jakości dopóki nie kupi.

Wiem co sobie myślisz. Mój sposób pisania jest nieco „krzykliwy”. Masz prawo tak myśleć. Ale jest coś, z czym musisz się zgodzić – jest piekielnie przekonywujący.

Jeśli mnie posłuchasz będziesz w stanie napisać skuteczną ofertę, zdobyć lukreatywnych klientów....I odsapnąć od podatków, zusów i braku gotówki.

Teraz wyobraź sobie jak może wyglądać Twój biznes. Wolisz gonić za klientami, wciskać im kupony zniżkowe i łaskawie prosić o zakup ...czy wysyłać oferty, które będą pożerane przez publiczność?.

Oferta jest jak najlepszy handlowiec na świecie. Nie musisz mu płacić, nie strajkuje i pracuje przez 24h na dobę.

Często wyprówasz sobie żyły, aby sprzedać produkt. Nawet po godzinach odpowiadasz cierpliwie na pytania klienta...a ten i tak kupuje tam, gdzie jest taniej. To niesprawiedliwe...ale takie jest życie. Na szczęście problem można szybko rozwiązać.

Wystarczy napisać taką ofertę, która praktycznie zniesie opór klienta, zademonstruje wartość produktu i przedstawi Twoją markę jako jedyny mądry wybór.

Problem rozwiązany.

Większość problemów w firmie może rozwiązać 1, świetnie napisana oferta. Wyobraź sobie siebie, który wysyła oferty do swoich klientów i zachowuje się jak średniowieczny alchemik, który zamienia wszystko co dotknie w złoto.

Ale uważaj, bo jeśli zaczniesz próbować na własną
rękę mogą pojawić się kłopoty!

Oczywiście, możesz nauczyć się pisać samodzielnie. Próbować co działa, rzucać błotem o ścianę i obserwować co się przyklei.

Zanim odkryjesz skuteczny sposób pisania ofert, możesz obudzić się w swoim łóżku w wieku 90 lat, gdy będzie za późno.

Możesz też walczyć z brakiem weny, pustą kartką albo gapiąc się w monitor przez kilka tygodni. A kiedy coś napiszesz okaże się, że i tak nie sprzedaje.

Istnieje szybsza droga. Zobaczysz jak opanować podstawowe strategie copywritingu i sprzedaży. Wypróbujesz i przekonasz się, że skuteczne pisanie jest proste i niemal od razu będziesz wiedział co umieścić w ofercie.

Pomyśl o tym: możesz odmienić swój los, los firmy i własnych dzieci... a wszystko za pomocą dobrej oferty.

Każdy Twój produkt, każdą usługę możesz niemal natychmiast zaprezentować w znacznie bardziej atrakcyjny sposób, który przyciąga klienta.

Copywriting może zrobić dla Ciebie więcej niż jakakolwiek inna umiejętność. Nauczysz się szybkich sposobów uzyskiwania „pieniędzy z powietrza”.

Nie przespałem kilku nocy, aby...

Stworzyć SYSTEM Pisania Ofert Tak Prosty, Że Nauczy
Pisać Nawet Kompletnego Nowicjusza...

Oto oferta: Niedawno nauczyłem 50 klientów w zaledwie 2 godziny pisać oferty (od A do Z).

W ciągu zaledwie 120 minut ujawniłem najszybszy sposób jaki znam, aby pisać oferty wypluwające pieniądze jak automat w Vegas.

I najlepsze jest to, że ten system nie tylko daje wędkę, ale również ryby. Co oznacza, że razem z systemem otrzymujesz niezbędne narzędzia do natychmiastowego użycia.

Osobiście korzystam z tych narzędzi, aby pisać swoje oferty, pisać na zlecenie i prowadzić firmy moich klientów. Co oznacza, że nie będziesz musiał drapać się pogłowie i myśleć co napisać, bo większość rzeczy dostaniesz podanych na srebrnej tacy.

Więc, jeśli jesteś gotowy, aby uzyskać pełną niezależność, to poznaj

„Perswazyjne Oferty Sales Letter”

Materiał składa się z 2 godzinnego szkolenia, dla jednych to mało, dla jednych dużo, ale najważniejsze, że to przyśpiesza pracę. Materiał działa tak szybko, że bez problemu nawet kompletny nowicjusz i nieuk może napisać skuteczną ofertę.

Poznasz metodę, o której nigdzie nie usłyszysz. Jeżeli chociaż raz w życiu zastanawiałeś się co umieścić w poszczególnych elementach oferty - to zapomnij o tym.

Teraz zaczniesz korzystać z gotowych schematów, a szybkość pisania skrócisz o 95%. Przy okazji tworząc bardziej błyskotliwe oferty.

Posłuchaj: jeśli jesteś „amatorem” i dopiero zaczynasz pisać oferty, to tą metodą wejdziesz na wyższy poziom i dołączysz do ścisłej czołówki.

Oczywiście nie twierdzę, że od razu będziesz najlepszy z najlepszych. Piszę oferty od 6 lat, więc napisałem ich całe stosy. Jednak teraz wiem, że istnieje droga ekspresowa nauki, nie wymagająca talentu. Mogę wyposażyć dowolną osobę w umiejętność sprzedaży...w zaledwie 2 godziny.

A tak przy okazji

Już po 2h będziesz wiedział co dokładnie napisać
w ofercie, aby zainteresować publiczność...

Posłuchaj: jeśli inwestujesz swój czas i pieniądze w biznes lub zamierzasz w przyszłości kupić reklamę, to naprawdę nie możesz przegapić tej oferty. W rzeczywistości są ku temu dobre powody:

  • 1) WOLNOŚĆ. Twoja zdolność do sprzedaży za pomocą słów usunie całe zło z prowadzenia własnej działalności Sztuką nie jest zatrudnić 200 handlowców i generować 1 mln złotych przychodu. Sztuką jest zatrudnić jak najmniej ludzi i generować jak największe zyski. Oferta jest jak handlowiec, ale nie trzeba mu płacić.
  • 2) PRACA ZDALNA. Jeśli należysz do tych ludzi, którzy nie lubią pracować w biurze...a chciałbyś podróżować po świecie i spełniać marzenia...to teraz możesz. Nie widzę problemu, abyś mieszkał na Fidżi i pisał na plaży.
  • 3) PRZEWAGA KONKURENCYJNA. Posiadam umiejętność numer # 1, której większości konkurentów brakuje. Dzięki temu mogę pozwolić sobie na ceny premium i wyższe marże, a tym samym więcej inwestować w pozyskanie klientów.
  • 4) PRZYCHÓD I BEZPIECZEŃSTWO. Jeśli chcesz przejąć kontrolę nad życiem, czuć się bezpiecznie i siedzieć w domu zrelaksowany to potrzebujesz gotówki. Gotówkę uzyskasz z dobrze napisanej oferty.
  • 5) ZABAWA. Marketing nie musi być nudny. Jeśli jesteś lekarzem, prawnikiem, marketerem czy jakimkolwiek specjalistą to możesz pisać zabawne i ciekawe oferty. Tworzyć nietypowe kampanie czy reklamy. W ten sposób wyróżnisz się na rynku.

Teraz pozwól, że Cię przestrzegę:

Jeśli uważasz, że Twoja firma jest inna
– JESTEŚ W BŁĘDZIE!

Współpracując z klientami zawsze słyszę:

  1. moja firma jest inna
  2. nikt nie lubi czytać tak długich ofert
  3. na moich klientów to nie zadziała.

Posłuchaj, jeśli masz zamiar z automatu odrzucić sprawdzone techniki sprzedaży i porady copywriterskie ponieważ Twoja firma jest inna, to popełniasz poważny błąd.

Wyzwalacze sprzedaży, motywatory, obawy i psychologia ludzka się nie zmienia. Nie ważne jak inteligentną masz publiczność.

Techniki, które stosuję były używane do sprzedaży mydła, samochodów, sprzedaży usług czy produktów fizycznych...a nawet książek.

Dlatego myślenie w stylu „to nie zadziała dla mnie” zostaw ludziom ograniczonym umysłowo. Odważni i silni liderzy najpierw próbują, a potem wydają ocenę.

Gwarantuję, że te rzeczy zadziałają w Twoim biznesie albo
wykonasz jazdę próbną na mój koszt!

W przeciwieństwie do innych sprzedawców gwarantuję działanie swoich kursów. Chętnie oddam Ci 100% pieniędzy z powrotem jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań.

Zainwestuj w kurs „Perswazyjne Oferty Sales Letter”,a jeśli to nie będzie Twoja najlepsza inwestycja w życiu, napisz do mnie na [email protected], a zwrócę Ci każdy grosz.

Dostaniesz pieniądze bez pytań, żalu, urazu czy kłopotów. Nie musisz wypełniać żadnych formularzy i nie zostaniesz dodany do czarnej listy klientów. Pomyśl o tym. Nic nie ryzykujesz, a 1-2 porady z tego programu zwrócą Ci całość inwestycji niemal natychmiast.

I teraz najlepsza rzecz: Masz pełne 30 dni, aby wytestować ten program. Dobrze słyszałeś. Daję Ci pełen miesiąc gwarancji! Dlatego w tym czasie możesz próbować wszystkiego po kolei.

Czy jesteś Gotowy, żeby Przyciągnąć Luksus
Za Pomocą Odpowiednich Słów?

Gdy pisałem swoje pierwsze oferty były fatalne. Jednak, gdy w procesie uczenia się i edukowania moja oferta zarobiła 23 930,75 złotych, w kilka godzin, sam nie mogłem uwierzyć. Wtedy zrozumiałem jaka moc leży w copywritingu.

To droga ekspresowa do wolności finansowej. Wierzę jednak, że każdy może pójść w moje ślady. Jestem idealnym przykładem człowieka, który zaczynał od zera, bez budżetu i wsparcia finansowego.

Podobnie jak ja możesz nabyć umiejętność zamieniania słów w złoto. Wierz mi, nie musisz być utalentowany albo posiadać wykształcenie. Możesz nauczyć się pisać zabójcze oferty wykorzystując schematy.

Konkursy Chopinowskie wygrywają rzemieślnicy, a nie artyści. Możesz usiąść przed monitorem i napisać słowa przyciągające tyle pieniędzy ile chcesz. Nie marnowałbym Twojego i swojego czasu, gdybym nie wierzył, że każdy może pisać co najmniej dobrze.

Wierzę, że kurs „Perswazyjne Oferty Sales Letter” spełni Twoje oczekiwania i podbijesz sprzedaż. Z pewnością będzie to jedną z najtrafniejszych decyzji jakie ostatnio podjąłeś.

"Perswazyjne Oferty Sales Letter"

Standardowa Cena 397 zł

Promocja 97

Dominik Jędrzejczak

PS. Po prostu nie możesz przegapić takiej szansy. W tym programie znajdziesz najszybszy sposób jaki możesz sobie wyobrazić, aby nauczyć się pisać. I to jedyna okazja, aby zdobyć te tajemnice w tak atrakcyjnej cenie.

PPS. Dowiedź się jak opanować umiejętność numer 1 w biznesie i zacząć mnożyć zyski. Możesz być mistrzem w kupowaniu reklam, ale jeśli nie potrafisz zamienić słów w pieniądze, po prostu tracisz cały potencjał.

PPPS. Jestem tak mocno przekonany o wartości tego programu, że daję Ci 30 dni na jego testowanie. To prawda. Masz cały miesiąc na wypróbowanie siły i mocy tego programu.

  Spis Treści

1 Czym jest oferta Zobacz video 06:55
2 Od czego zacząć pisanie oferty Zobacz video 04:39
3 Co składa się na research rynkowy Zobacz video 05:12
4 Szablony ofertowe Zobacz video 09:07
5 Magiczne kule Zobacz video 11:18
6 Jak napisać nagłówek 16:23
7. Jak rozpocząć ofertę 03:27
8 USP 09:56
9 Dowody 10:57
10 Testimoniale 15:14
11 Prezentacja ceny 15:32
12 Bonusy 12:03
13 Wezwanie do akcji 07:36
14 Sekcja P S 03:01
15 Jak zainteresować klienta 05:41
16 Rozbijanie obiekcji 01:32
17 Kosmetyka 04:00
Łączna długość kursu 2 godz. 22 min.

  Autor Kursu

Avatar Dominik Jędrzejczak Dominik Jędrzejczak

Autor kursów video w serwisie kuvi.pl

  Gwarancja ZERO RYZYKA

Autor kursu dodaje 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz przetestować ten kurs bez żadnego ryzyka. Jeśli uznasz, że kurs jest beznadziejny, 100% gotówki wróci do Ciebie.

Aby skorzystać z gwarancji napisz do autora maila z informacją na temat zwrotu. Napisz w wiadomości co Ci się w kursie nie spodobało. Otrzymasz zwrot pieniędzy, a dla autora będzie to cenny feedback.

Warunkiem uznania gwarancji jest nie przekroczenie 20% obejrzanych lekcji video w kursie.

Perswazyjne Oferty Sales Letter

  2 godz. 22 min. materiałów video

  12 zapisanych kursantów

  17 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Dominik Jędrzejczak

  Faktura od autora: Nie