Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

Jak Rozwinąć Własny Biznes

  1 godz. 14 min. materiałów video

  18 zapisanych kursantów

  4 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  14 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Michał Kata

  Faktura od autora: Tak

Pieniądze Na Rozwój Twojej Firmy

Jak Rozwinąć Własny Biznes

Bez względu na to w jakiej sytuacji się znajdujesz czy chcesz rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej czy już prowadzisz działalność i chcesz wznieść ją na wyższy poziom. Potrzebne Ci będą na to pieniądze. Jeżeli nie dysponujesz własnymi pieniędzmi na ten cel, możesz otrzymać bezzwrotną dotację z Urzędu Pracy.

W przypadku, gdy planujesz rozpoczęcie własnego biznesu, masz już zrobiony biznesplan czy to w głowie czy na papierze bezwzględnie będzie z niego wynikać, że potrzebujesz pieniędzy, aby wdrożyć go w życie.

Podczas, gdy już prowadzisz własny biznes i rozwinąłeś go do takiego stopnia, że zaczyna brakować rąk do pracy staniesz przed decyzją o zwiększeniu zatrudnienia. Na ten cel również będą potrzebne wolne środki finansowe.

Skąd wziąć pieniądze

Urząd Pracy dysponując środkami z Funduszu Pracy i oferuje bezzwrotne wsparcie finansowe w dwóch obszarach:

 • Dla osób bezrobotnych, chcących rozpocząć prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej – DOTACJA.
 • Dla przedsiębiorców, którzy chcą stworzyć stanowisko pracy i zatrudnić na tym stanowisku osobę bezrobotną – REFUNDACJA.

Pieniądze na rozpoczęcie i na rozwój własnego biznesu są niezbędne. A jeżeli Urząd Pracy pieniądze na wyżej wymienione cele rozdaje to dlaczego nie skorzystać?

Od czego zacząć

Pierwszy krok jaki należy wykonać w tym kierunku to poznać temat. Przeczytać regulaminy i wymagania jakie są stawiane wobec osób chcących z takiego wsparcia finansowego skorzystać.

Jednak zanim zaczniesz wypełniać pierwsze dokumenty warto dogłębnie przeanalizować temat, porozmawiać z kimś kto już przeszedł taką procedurę i odniósł sukces. Skoro Urząd Pracy świadczy taką pomoc finansową to znaczy, że ktoś z tego korzysta.

Zaczynając analizować regulaminy i wymagania na pewno pojawią Ci się wątpliwości i pytania typu:

 • Od czego zacząć?
 • Co należy zrobić, żeby spełnić stawiane wymagania przez Urząd Pracy?
 • Jak się zabezpieczyć na wypadek, gdy się nie uda?
 • Ile kosztuje procedura? Jakie koszty poniosę?
 • Ile czasu mi to zajmie? Ile pochłonie mojej energii?
 • Czy zdołam przebrnąć przez gąszcz dokumentów i całą biurokratyczną machinę?
 • Czy wypełnię poprawnie wniosek?

Nie obawiaj się

Nie martw się na początku każdy zadaje sobie takie pytania. W niektórym przypadku pojawia się obawa, niepewność a nawet strach przed całą biurokratyczna procedurą. Wymagania, ustawy, zapisy, zobowiązania to wszystko brzmi bardzo poważnie i odpowiedzialnie.

Być może już jesteś w trakcie przechodzenia przez całą procedurę i stanąłeś w martwy punkcie bo nie wiesz jak dalej postąpić. Dlatego warto porozmawiać z kimś, kto już to ma za sobą i cieszy się z dodatkowych środków na rozwój własnego biznesu.

Jeśli nie masz nikogo w swoim najbliższym otoczeniu kto mógłby Ci doradzić w tym temacie. Czujesz się osamotniony w całej tej procedurze, a masz szczerą i nieodpartą chęć skorzystania ze wsparcia finansowego. To nie obawiaj się.

Ja również byłem w takiej sytuacji zdany tylko i wyłącznie na siebie. Nie miałem za bardzo kogo się poradzić w tej kwestii z mojego otoczenia czy to rodziny, przyjaciół, znajomych, ponieważ oni sami nie wiele wiedzieli w tym temacie poza tym, że jest możliwość otrzymania pieniędzy na rozwój własnego biznesu.

Pomyślałem sobie zawsze mogę skorzystać z usług doradczych firm, które się specjalizuję w sprawach dofinansowań czy to biura projektowego czy radcy prawnego. Ale jak zgłębiłem cennik takich usług to ewidentnie mnie to przerosło. I postanowiłem sam stanąć oko w oko z całą procedurą. Poświęciłem wiele czasu i energii, aby przejść przez to zwycięską ręką i udało się.

Wsparcie praktyczne

Całą procedurę jak i proces dofinansowania z Urzędu Pracy przeszedłem z powodzeniem. Nie było łatwo. Dlatego postanowiłem wszystko co najważniejsze w tym temacie omówić od strony tylko i wyłącznie praktyka czyli osoby, która sama skorzystała z takiej formy wsparcia finansowego. Całość nagrałem na wideo, na którym przedstawiłem również szereg materiałów jakie są istotne, najważniejsze ustawy, adresy przydatnych stron.

Wszystko po to, aby ułatwić cały proces osobom, które się ubiegają o środki finansowe, jednocześnie nie dysponując wielki budżetem na tego typu działania.

Poświęciłem na to sporo własnego czasu, a wiadomo, że czas dla przedsiębiorcy jest bardzo cenny, czasami nawet bezcenny. Ponadto jest to praktyczna i sprawdzona wiedza jak otrzymać pieniądze dlatego ustaliłem opłatę za wideo.

Dostęp do materiałów otrzymujesz za opłatą, ponieważ jest tak, że człowiek jeśli otrzymuje coś za darmo to nie szanuje tego. Wiem po sobie, że jak za coś zapłacę to podchodzę z większym zaangażowaniem do tematu. A to właśnie od Twojego zaangażowania i skupienia zależy czy osiągniesz sukces.

W niespełna godzinę dowiesz się najważniejszych rzeczy m.in.:

 • Kwota jaką można otrzymać z Urzędu Pracy.
 • Kto może ubiegać się o środki finansowe na jakich warunkach.
 • Na co można przeznaczyć otrzymane dofinansowanie.
 • Do czego zostaniesz zobowiązany po podpisaniu umowy z Urzędem Pracy.
 • Wszystkie prawa i obowiązki osoby, która skorzysta ze wsparcia finansowego.
 • Forma zabezpieczenia refundacji/dotacji wraz z omówieniem kosztów związanych z ustanowieniem poszczególnych zabezpieczeń czyli ile to wszystko kosztuje.
 • Czas trwania całej procedury.
 • Jak przejść całą procedurę, aby otrzymać bezzwrotne wsparcie finansowe z Urzędu Pracy.
 • Z jakimi kosztami wiąże się cały proces.

Wiedza praktyczna jakiej nie dowiesz się z bezpłatnych dostępnych źródeł.

Oczywiście zawsze możesz skorzystać z pieniędzy jakie oferuje bank w postaci kredytu. Jednak są to bardzo drogie pieniądze i jest to mało inteligentna forma rozwoju własnego biznesu. Jeżeli jest możliwość otrzymać bezzwrotną gotówkę na własny biznes to warto z tego skorzystać.

Jak zapewne wiesz w biznesie kluczowe są dwa czynniki:

 • Czas.
 • Pieniądze.

Zapoznając się z materiałem zawartym w tym wideo jestem pewnie, że oszczędzisz sporo czasu jaki potrzebny jest na dogłębną analizę tematu. A korzystając z formy uzyskania środków finansowych jakie oferuje Urząd Pracy z pewnością zaoszczędzisz pieniądze jakie trzeba by wydać np. na spłatę odsetek od kredytu czy opłacając usługi doradcze prawników bądź biura, które całą procedurę przejdzie za Ciebie.

Nikt nie zrobi tego za Ciebie lepiej niż Ty sam!

Uważam jednak, że zostanie bądź bycie przedsiębiorcą wymaga pewnej inteligencji finansowej i zaradności. A po zapoznaniu się z materiałem wideo zwiększysz swoją inteligencję finansową i jest duże prawdopodobieństwo, że przez całą procedurę przejdziesz samodzielnie.

Pamiętaj "Jesteś wolny od ryzyka - gwarancja zwrotu pieniędzy". Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 30 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.

  Spis Treści

Kto, ile i na co może otrzymać pieniądze z UP 20:02
Do czego zobowiązuje umowa i jak się zabezpieczyć 23:55
Aspekty formalno-prawne i ile to trwa 16:25
BONUS 14:08
Łączna długość kursu 1 godz. 14 min.

  Autor Kursu

Avatar Michał Kata Michał Kata

Na co dzień prowadzę kilka przedsięwzięć w internecie i stacjonarnie. Uwielbiam pomagać innym. Chętnie dzielę się własnymi doświadczeniami z innymi. Problemy napotkane na swojej drodze zamieniam na wyzwania, które mobilizują mnie każdego dnia do pracy.

  Opinie Kursantów (1)

  Gwarancja ZERO RYZYKA

Pamiętaj “Jesteś wolny/a od ryzyka - gwarancja zwrotu pieniędzy". Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 14 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.

Jak Rozwinąć Własny Biznes

  1 godz. 14 min. materiałów video

  18 zapisanych kursantów

  4 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  14 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Michał Kata

  Faktura od autora: Tak