Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

Infobiznes - Dochód z Wiedzy

  1 godz. 4 min. materiałów video

  12 zapisanych kursantów

  5 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Dominik Jędrzejczak

  Faktura od autora: Nie

"Jak Wejść Do Branży Infobiznesu, Zacząć Sprzedawać Wiedzę, Nawet Jeśli Nie Masz Wykształcenia i Specjalistycznej Wiedzy?"

Drogi Przyjacielu,

Jeśli chcesz zwiększyć swoje aktualne dochody, rozpocząć biznes opierający się o sprzedaż wiedzy i być jednym z najlepszych osób zarabiających na wiedzy, to czytaj każde słowo na tej stronie, bo to dla Ciebie najważniejsza wiadomość w tym roku!

Miałem wiele dylematów jaki biznes rozpoczynać i w którym kierunku działać. Miałem wiele pomysłów, ale jednak sprzedaż wiedzy okazała się strzałem w dziesiątkę. Znam wiele osób, które otwierały swój biznes tradycyjny i myślały, że to uwolni ich z codziennej, męczącej pracy i będą miały mniej obowiązków.

Jednak jak się okazało, biznes tradycyjny jest o wiele trudniejszy od biznesu sprzedaży wiedzy i trzeba mieć duży budżet na start, aby w ogóle zacząć. Dlatego na początek lepiej jest zacząć od infobiznesu, a później przy większych obrotach otworzyć sklep stacjonarny.

Nieważne czy masz aktualnie biznes czy nie, ponieważ teraz opowiem Ci o największych korzyściach w biznesie sprzedaży wiedzy.

Dlaczego warto przejść do Infobiznesu?
Oto najważniejsze korzyści:


Nie potrzebujesz żadnego magazynu.

Nie musisz mieć żadnego biura.

Możesz pracować w sypialni.

Znane osoby takie jak Tony Robbins, Brian Tracy czy Robert Kiyosaki, dorobiły się fortuny handlując wiedzą i zarabiają około 12 milionów dolarów rocznie.

Infobiznes przynosi duże profity przy bardzo niskich kosztach własnych.

Nie potrzebujesz mieć dużego budżetu na start, tak jak to jest w biznesie tradycyjnym, gdzie musisz płacić czynsz, pracowników, remont lokalu, asortyment do sklepu, itd.

Nie musisz mieć dużej ilości pracowników. Możesz na początek pracować sam.

Nie potrzebujesz dużego odstępu czasu, aby zacząć robić na tym pieniądze.

Nie masz z góry ustalonych godzin i możesz pracować kiedy chcesz.

Klienci w tym biznesie zostają z tobą na bardzo długo, więc to automatycznie redukuje Ci to koszty reklamy.

W tym biznesie jesteś w stanie sprzedawać jednemu klientowi bardzo wiele produktów, bo klient się rozwija, bo klient idzie do przodu, ma coraz wyższe wymagania i jest coraz bardziej ambitny.

Większość ludzi popełnia fatalny błąd gdy otwiera biznes, bo robi to tylko dlatego, aby zarabiać pieniądze, a prawdziwy biznes robi się, aby pomagać ludziom, zaspokajać potrzeby swoich klientów i rozwiązywać ich problemy.

Ludzie chętnie sami Ci zapłacą za rozwiązanie ich problemów. Będą Cię szanować, ufać i lubić.

Tak naprawdę nie musisz mieć na początek żadnych produktów.

Nie musisz być mocny od strony technicznej. Ja jestem osobą, która jest tak zwana słaba technicznie, ale to w żaden sposób nie przeszkadza mi w tym, aby tworzyć projekty, które są w stanie zarabiać duże sumy pieniędzy.

W biznesach właśnie tego typu biznesach informacyjnych, klienci chcą się dalej rozwijać.

Zrozumiesz technikę sprzedaży wiedzy wykorzystywaną przez taką osobę jak Brian Tracy.

Dowiesz się jak zrobić szybko dobry produkt, który będzie miał wzięcie na rynku. Jest to bardzo prosta technika, którą od zawsze wykorzystuje Tony Robbins

Zobaczysz jak możesz wykorzystać lenistwo innych ludzi i zarobić na tym.

I teraz pytanie:

Czy trzeba mieć jakieś specjalistyczne doświadczenie?

Czy trzeba mieć jakieś tytuły naukowe, aby sprzedawać swoją wiedzę?

Odpowiedź brzmi: Nie!

Nie musisz mieć żadnych tytułów naukowych przynajmniej w większości branży. Większość osób, która tak naprawdę zarabia na wiedzy, nie ma żadnego konkretnego doświadczenia w danej branży.

Ja handluje informacjami o tym: jak tworzyć marketing, jak robić reklamę, a tak naprawdę nie mam w tym temacie wykształcenia, byłem na studiach na kierunku zarządzanie i marketing, ale przerwałem je i w ogóle nie ukończyłem.

Od ponad 10 lat uczę się sam, tego co mnie interesuje, tego co jest moją pasją, bo w tym temacie chce klientom pomagać, więc nie musisz mieć żadnego formalnego wykształcenia.

I tak naprawdę możesz nie mieć żadnego wykształcenia w danym temacie.

Zauważmy sobie, że są takie osoby jak profesorowie akademiccy. Oni mają gigantyczną wiedzę, mają gigantyczne doświadczenie, sami tworzą różnego rodzaju eksperymenty, sami tworzą jakieś skomplikowane publikacje naukowe.

Są mistrzami w tym co robią, ale nie są mistrzami w sprzedaży.

Nie potrafią przekazywać wiedzy, która ma wartość dla klienta i nie potrafią sprzedać się na rynku.

Przede wszystkim dlatego, że ich wykłady są zbyt skomplikowane. Zawierają zbyt trudne słownictwo. Ich wykłady nie są zrozumiałe dla przeciętnego zwykłego zjadacza chleba.

I sama obudowa tego, jak sprzedaje się produkt, jest ważniejsza czasami niż to co masz w środku.

Opinie:

"Cześć,

Jestem właśnie w tym biznesie sprzedaży wiedzy i handluję różnymi poradnikami dla młodych mam. Zawsze robiłam produkty wyciągając wnioski po swoich doświadczeniach i nie zawsze uzyskiwałam dużą sprzedaż. Jednak po przejściu tego krótkiego szkolenia, wiem już gdzie popełniłam błędy i powinnam więcej dawać wartości swoim odbiorcom i to pod nich robić swoje produkty. Kilka razy słuchałam już wszystkich nagrań i wyciągnęłam mnóstwo pomysłów, które mogę zastosować u siebie. Jak dla mnie Bomba, polecam, bo cena w porównaniu do zawartej na szkoleniu wiedzy jest naprawdę bardzo niska." - Edyta Karbownik

"Słuchaj,

Sprzedaję już różne produkty cyfrowe, takie jak e-booki czy kursy i nigdy nie zastanawiałem się, że mogą one być jeszcze lepiej stworzone, gdyż wcześniej robiłem to tak jak uważałem za słuszne. Twoje szkolenie otworzyło mi oczy na wiele spraw i nie sądziłem, że spotkam kogoś na swojej drodze, kto w tak prosty sposób przekaże mi tyle pomysłów na rozwój infobiznesu i ulepszenia produktów. Dopiero teraz zrozumiałem, że ważniejsze są darmowe materiały promocyjne dla klientów, bo to dzięki nim mój biznes będzie polecany innym osobom i klienci będą bardziej skłonni do zakupu. Rzeczywiście tak jak mówisz w nagraniu 4, niektóre moje materiały były dla moich klientów zwykłym gównem i dlatego mieliśmy problem ze wzrostem sprzedaży. Już bierzemy się za poprawki. Produkt oczywiście polecam dalej." - Andrzej Małkowski

30-dniowa Gwarancja Satysfakcji

Na wszystko otrzymasz moją wielkoduszną gwarancję efektów.

Jeżeli czegoś się boisz...jeżeli czujesz, że coś nie jest dla Ciebie – po prostu tego nie rób.

Jeżeli jednak czujesz, że to szkolenie jest dla Ciebie, ale jeszcze się boisz to pamiętaj, że mam dla Ciebie moją 100% gwarancję satysfakcji i zwrotu pieniędzy.

Masz 30 pełnych dni mojej gwarancji.

Bez żadnych pytań, bez żadnych przeszkód, bez żadnych kłopotów możesz odzyskać pieniądze jeżeli nie będziesz usatysfakcjonowany.

Jaka jest cena tego szkolenia?

Moja standardowa cena konsultacyjna wynosi 2460zł.

W tym szkoleniu płacisz mi za 1h mojego doradztwa, czyli 615zł. Jednak nie zapłacisz dzisiaj tej sumy, ponieważ całe szkolenie kosztuje 219zł, ale z okazji promocji możesz kupić ten produkt za jedyne 47zł.

Możesz skorzystać dzisiaj z moich wskazówek i prawidłowo wejść do świata Infobiznesu, aby z każdym tygodniem i miesiącem mieć postęp i rozwój lub możesz wyłączyć tę stronę i próbować rozwijać ten biznes na własną rękę, metodą prób i błędów, co będzie Cię kosztować dużo, dużo więcej.

Z czego dokładnie składa się to szkolenie?

Sesja 1. Wewnątrz Biznesu

Sesja 2. Przeszkody

Sesja 3. Lepsze wyniki

Sesja 4. Zarabianie na Wiedzy i Produkcja Wartości

Sesja 5. Maszyna Treści

Tak Dominiku, nie chcę już dłużej tracić czasu na błądzenie w koło.


Biorę Twoje sprawdzone rozwiązania i chcę wejść do tego biznesu jako ekspert i profesjonalista.

Standardowa Cena 219zł

Promocja 47

P.S.
To szkolenie pozwoli Ci szybciej wejść do branży Infobiznesu, rozwinąć twój aktualny biznes i pozyskiwać więcej klientów niż Twoja najmocniejsza konkurencja.

  Spis Treści

1. Wewnątrz Biznesu Zobacz video 25:35
2. Przeszkody Zobacz video 10:16
3. Lepsze wyniki 09:48
4. Zarabianie na Wiedzy i Produkcja Wartości 10:51
5. Maszyna Treści 08:10
Łączna długość kursu 1 godz. 4 min.

  Autor Kursu

Avatar Dominik Jędrzejczak Dominik Jędrzejczak

Autor kursów video w serwisie kuvi.pl

  Gwarancja ZERO RYZYKA

Autor kursu dodaje 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz przetestować ten kurs bez żadnego ryzyka. Jeśli uznasz, że kurs jest beznadziejny, 100% gotówki wróci do Ciebie.

Aby skorzystać z gwarancji napisz do autora maila z informacją na temat zwrotu. Napisz w wiadomości co Ci się w kursie nie spodobało. Otrzymasz zwrot pieniędzy, a dla autora będzie to cenny feedback.

Warunkiem uznania gwarancji jest nie przekroczenie 20% obejrzanych lekcji video w kursie.

Infobiznes - Dochód z Wiedzy

  1 godz. 4 min. materiałów video

  12 zapisanych kursantów

  5 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Dominik Jędrzejczak

  Faktura od autora: Nie