Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

System Pozyskiwania Klientów

  1 godz. 51 min. materiałów video

  39 zapisanych kursantów

  16 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Dominik Jędrzejczak

  Faktura od autora: Nie

"Jak Postawić System Pozyskiwania Klientów, Który Będzie Dla Ciebie Pracował Dożywotnio i Każdego Miesiąca Pozyskiwał Nowych Klientów?"

Czy Nadal Ganiasz Za Klientami?

Czy Chcesz Zbudować Lejek Sprzedażowy, Dzięki Któremu Klienci Sami Będą Składać Zapytania Na Twoje Produkty czy Usługi?

[Masz Dosyć Nieprzyjemnych Odmów i Stresujących Telefonów?]

UWAGA: Jeżeli Szukasz Rozwiązania Na Któryś z Poniższych Problemów z Pozyskiwaniem Klientów:

Potencjalni klienci wchodzą na stronę, ale szybko z niej wychodzą.

Nie masz materiałów promocyjnych, które przyciągną nowych klientów.

Nie wiesz jak stworzyć materiały promocyjne.

Masz słabą ofertę, która nie sprzedaje.

Nie potrafisz napisać samodzielnie sprzedającej oferty.

Nie stać Cię na wynajęcie profesjonalnego Copywritera, który napisze sprzedającą Ofertę(koszt od 3000 do 10 000zł)

Nie wiesz jak stworzyć lejek sprzedażowy.

Zastanawiasz się co to jest ten cholerny Lead Magnet.

Nie potrafisz stworzyć dobrego Squeeze Page'a.

Nie stosujesz Upsella.

Masz niską sprzedaż.

Kupujesz reklamy, ale ma z nich takiego zwrotu, jakiego oczekujesz.

To NIE CZYTAJ, NIE KUPUJ, Ani Nie Słuchaj Żadnych Porad Dotyczących Pozyskiwania Klientów, Zanim Nie Przeczytasz Wszystkich Informacji Na Tej Stronie.

Bo Zaraz Obalę Wszystkie Mity Dotyczące Pozyskiwania Klientów, Wyjawię Wszystkie Oszustwa Dotyczące "Pozyskiwania Klientów" i Pokażę Ci Co Musisz Naprawdę Zrobić i Jak, Żebyś Mógł Prosto, Szybko i Przyjemnie Zdobywać Klientów, Bez Zimnych Telefonów i Nieprzyjemnych Odmów.

Szanowny przedsiębiorco,

Już Za Chwilę Mam Zamiar Ujawnić Ci Najlepszy i Przede Wszystkim Sprawdzony System Sprzedaży, Dzięki Któremu Wejdziesz Ze Swoim Biznesem Na Wyższy Poziom.

Ale Najpierw Zadam Ci Jedno Podstawowe Pytanie:

Czy Chciałbyś Mieć System, Który Regularnie Każdego Miesiąca Będzie Pozyskiwał Dla Ciebie Nowych Klientów?

...wiesz, że klienci są jak paliwo w samochodzie i jeżeli nie będziesz miał nowych klientów to twój biznes przestanie dalej jechać, ale nie masz też czasu ganiać za nowymi klientami, którzy:

- po wstępnej rozmowie telefonicznej odmawiają i czujesz, że straciłeś bezcenny czas

- klikają twoje reklamy w internecie, wchodzą na twoją stronę, ale nie dokonują zamówień

- są wstępnie zainteresowani, ale rozmyślają się i odchodzą do konkurencji bo tam jest taniej

- wmawiają Ci, że twoje produkty czy usługi są za drogie i chcą zawsze rabatów

- zadają pytania, zadają pytania, zadają pytania i nic nie kupują

- proszą o konsultacje, a później nie płacą

- zapisują się na listę mailingową i korzystają tylko z darmowych materiałów

I nie masz czasu na wszystkie inne problemy związane z pozyskiwaniem klientów, które prowadzą do wybuchu frustracji i stresu związanego z brakiem pieniędzy na opłaty.

Ale Czy Byłoby Wspaniale, Gdybyś Miał System, Który Sam Przekona Potencjalnych Klientów w Stałych Klientów?

Dzisiaj nie ma nic ważniejszego niż stały klient.

Najtrudniejsze i najdroższe jest zawsze pozyskanie nowego klienta, ale dzięki przewidywalnemu systemowi możesz sprawić, że to klienci będą chcieli kupić twoje produkty i usługi, zanim jeszcze przedstawisz im ofertę.

Wiele osób, które spotykam na swojej drodze biznesowej mówi: "ale Ja już mam stronę internetową" - Oni nie rozumieją, że strona wizytówkowa, a strona Landing Page to zupełnie dwie różne strony.

Strona Landing page służy do budowania listy, do zbierania wstępnie zainteresowanych osób naszymi produktami czy usługami i dzisiaj bez takich stron możesz co najwyżej liczyć straty z zakupionych reklam.

Strona Wizytówkowa była dobra, ale w 2000 roku. Dzisiaj również należy ją mieć, ale nie jest najważniejsza.

Bardzo ważne jest również prowadzenie bloga firmowego, gdyż potrafi on zwiększyć sprzedaż i pozyskać nowych klientów, którzy trafiają do nas z haseł wpisanych w Google i taki ruch jest nie tylko darmowy ale również bardzo cenny.

Kiedyś w 2000 roku i wcześniej można było stworzyć sobie stronę w internecie, napisać kilka zdań o firmie i klienci przychodzili, a dzisiaj? Dzisiaj to nie działa. Marketing się zmienia, klienci są coraz bardziej wymagający, ponadto kupując przez internet są bardziej nieufni, niż w sklepie stacjonarnym.

Sprzedając np. perfumy można od razu rozbijać na żywo w sklepie obiekcje klienta. Jakie Pan poszukuje perfumy? Czy te perfumy mają Pani służyć do pracy i mają być lekkie czy raczej będzie je pani stosować wychodząc wieczorem na imprezę i mają być mocniejsze?

Poza tym od razu widzimy, kto wchodzi do naszego sklepu i mamy z nim kontakt bezpośredni. Wiemy czy to jest starszy klient szukający łagodnych perfum dla starszych osób, czy może młoda samotna kobieta, która poszukuje perfum przyciągających zapachem mężczyzn :)

Co Ludzie Wyszukują w Internecie?

Ponad 70% ludzi korzystających z internetu jest nastawionych na darmowe informacje, dlatego rozdaje się tak zwany Lead Magnet, czyli mocną darmową przynętę, która w rzeczywistości nie jest darmowa, bo pobieramy w zamian adres e-mail, aby dalej prowadzić marketing na wstępnie zainteresowanych osobach, które mogą szybko stać się naszymi klientami.

Jaki Jest Główny Problem Nierentownych Reklam?

Większość przedsiębiorców kupuje reklamy i traci, bo nie wie że tylko 1% kupuje od razu, czyli większość ruchu jaki zakupisz z reklam jest marnowana.

Reasumując jeśli masz naprawdę świetną i perswazyjną ofertę to możesz od razu kupić reklamę i kierować ludzi na ofertę i być może 1 na 100 osób kupi twój produkt czy usługę, ale w większości przypadków nie kupi, dlatego właśnie stosuje się reklamę wielostopniową.

Nagranie wideo może być również Lead Magnetem. Szczegółowo jak przygotować taki Lead Magnet w twojej branży omawiam na szkoleniu.

Czego Nie Rozumie Większość Ludzi Prowadzących Biznes?

Mało który przedsiębiorca wie, że najpierw trzeba zbudować odpowiednie relacje z klientem, a dopiero później próbować sprzedawać.

Czasami jest to bardzo proste, gdyż wystarczy zabrać klienta z jednego miejsca w drugie. Raz odesłać go do wysokiej jakości artykułu, gdzie opisujesz jego problem i rozwiązanie i jeśli nie kupi to odesłać go do nagrania wideo.

Jedni klienci zaczną kupować z artykułów, drudzy z nagrań wideo, a inni szybciej kupią, bo już po zapoznaniu się z Lead Magnetem.

Musisz wiedzieć, że ludzie reagują w różnych miejscach, dlatego muszą mieć wiele styczności z twoją ofertę. Jedni lubią czytać, drudzy oglądać, a inni słuchać, dlatego właśnie zauważasz pewnie, że twoja konkurencja prowadzi bloga, gdzie dzieli się darmowym materiałem, prowadzi kanał na Youtube oraz nagrywa podcasty, aby klient podczas jazdy samochodem, mógł sobie posłuchać w drodze do pracy czy do domu.

Im więcej styczności ma klient z tobą, z twoimi materiałami, z twoim kontentem, tym szybciej przekonasz go do zakupu, a musisz wiedzieć, że im droższy produkt czy usługa tym dłużej klient będzie się zastanawiał, gdzie kupić.

W każdym przypadku musisz się zastanowić jak myśli klient.

Pomyśl jak to jest gdy dokonuje zakupu samochodu?

Na początek pojawia się problem, bo stare auto zaczyna się psuć. Następnie zaczyna zauważać różne ogłoszenia w gazecie, komisy samochodowe gdy jedzie do pracy, przegląda oferty na allegro, itd. Później zaczyna uświadamiać rodzinę, że trzeba wymienić stare auto i zakupić nowe. I dopiero gdy jest na tym kroku szuka konkretnego pojazdu dla siebie, więc jak widzisz procedura jest dość długa.

Tymczasem zwykły sprzedawca samochodów myśli, że gdy potencjalny klient przyszedł pooglądać samochody to od razu kupi, zostawi walizkę pieniędzy i transakcja zostanie zawarta. Jednak tak się nie stanie. Przedsiębiorca powinien wytłumaczyć pracownikowi, aby ten pozyskał dane kontaktowe i poinformował klienta, że prześle najlepsze oferty na pocztę e-mail czy przedstawi za kilka dni telefonicznie i w ten sposób będzie prowadzony dalszy marketing, a jak tego nie zrobi, no cóż, klient odejdzie na zawsze.

Ale Dosyć Już Opowiadania Jak To Jest. Czas Opowiedzieć Co Znajdziesz w środku.

WIDEO 1

Na początek wyjaśnię Ci: Jak wygląda System Sprzedaży i gdzie ukryte są prawdziwe zyski ze sprzedaży. Cały System jest tak prosty jak budowa cepa.

WIDEO 2

Tutaj zrozumiesz dlaczego ten system jest tak skuteczny i jak szybko prześcigniesz konkurencję, dzięki temu systemowi.

WIDEO 3

Pokaże Ci mój lejek sprzedażowy.

WIDEO 4

Teraz zajmiemy się zaprojektowaniem twojej linii produktowej. Dowiesz się od czego zacząć, aby później przygotować odpowiednią przynętę na klientów. Dowiesz się tutaj zarówno jak sprzedawać produkty cyfrowe, ale także fizyczne, jak np. kominki, które nie są tanie, a za pomocą lead magnetu(darmowej przynęty) możesz mieć zleceń na kilka miesięcy do przodu i nigdy nie martwić się o brak klientów.

WIDEO 5

Tutaj skupimy się nad głównym produktem, który chcemy sprzedać. Wyjaśnie Ci jakie ceny są ok i dlaczego właśnie takie.

WIDEO 6

W tym nagraniu pokażę Ci system, który zarabia 12mln $ rocznie

WIDEO 7

Dowiesz się co to jest oferta Tripwire i w jakim celu służy.

WIDEO 8

Poznasz tutaj różne oferty Tripwire. Mamy wiele rodzai i typów. Wyjaśnię Ci kilka przykładów.

WIDEO 9

Najważniejsze w całym biznesie, czyli LEAD MAGNET. To niezbędny element każdego biznesu, bez tego po prostu leżysz.

WIDEO 10

Najważniejszy cechy dobrego LEAD MAGNETU.

WIDEO 11

Najlepsze rodzaje LEAD MAGNETÓW.

WIDEO 12

Specyfikacja LEAD MAGNETU.

Pokaże Ci przy okazji również skąd Ja czerpę wiedzę marketingową i od kogo się uczę marketingu, a dokładniej automatyzacji biznesu.

Przykłady złych Lead Magnetów, które zamieniamy na bardzo dobre Lead Magnety

WIDEO 13

Jak stworzyć wysokiej jakości Squeeze Page

WIDEO 14

Strona Dziękuje

PDF 15

Jak napisać Perswazyjną Ofertę

WIDEO 15

Upsell i Crossell

Pewnie Chcesz Coś Ekstra? Nie Ma Sprawy

Bonus 

Jak napisać sekwencję wiadomości Follow up.

W tym bonusie wytłumaczę Ci jak napisać kolejkę wiadomości e-mail, w których zbudujesz silne relacje z klientem.
 

Gwarancja Satysfakcji

Nigdy nie sprzedaje niczego bez gwarancji i doradzam to również swoim klientom. Wielu myśli, że jak klient kupi i ma gwarancje to zaraz zwróci produkt i to jest poważny błąd, ponieważ wielu nie kupi dlatego, że nie ma gwarancji.

Pomyśl przez chwilę o młodej mamie, która kupuje buciki dla swojego dwuletniego dziecka, którego akurat nie ma z nią w sklepie. Ty jako przedsiębiorca musisz przeszkolić swojego pracownika, aby uświadomił młodą mamę, że gdy buty nie będą pasować, będą za duże czy za małe, to będzie mogła przyjechać i wymienić je na inne lub otrzymać zwrot pieniędzy.

Zazwyczaj zwrot pieniędzy jest ostatecznością. Klient nie chce zwrotu pieniędzy, raczej wymieni produkt na inny, bardziej pasujący, a pieniądze zostaną i tak w kasie, więc twoja gwarancja musi być za każdym razem przedstawiana klientowi, bo to zwiększa sprzedaż!

Jeśli więc moje szkolenie nie wprowadzi do twojego biznesu przełomu i nie zainspiruje Cię do tego, abyś właśnie w taki sposób pozyskiwał więcej nowych klientów, więcej stałych klientów oraz zwiększał w ten sposób sprzedaż, to po prostu napisz na adres, a każdy grosz wróci na twoje konto i na tym zakończymy naszą współpracę i prawdopodobnie już o mnie więcej nie usłyszysz.

A Ile To Wszystko Kosztuje?

Takie informacje są na wagę złota. Mało gdzie znajdziesz informacje, jak przygotować SYSTEM SPRZEDAŻOWY, jak w ogóle gdzieś znajdziesz. Większość firm oferuje co najwyżej oprogramowanie do sprzedaży, które nie pomoże Ci pozyskać więcej klientów.

Znam wiele osób, które płacą 2500zł miesięcznie tylko i wyłącznie za Pozycjonowanie strony internetowej, myśląc że jest to najlepsza inwestycja w reklamę. A co się okazuje? Zewnętrzna firma pozycjonuje, ruch na stronie jest, ludzie wchodzą z Google, setki osób, tysiące osób, a i tak nikt nie kupuje. Dlaczego? Bo nie mają Systemu Sprzedaży.

Wiele początkujących osób zaczyna od pozycjonowania strony i to jest najgorszy i bardzo poważny BŁĄD. Zaczynają od dupy strony, czyli od reklamy. Zresztą pozycjonowanie to tylko jeden taki mały obszar reklamy, który jest czasochłonny, dużo szybciej można pozyskiwać klientów Facebooka za pomocą Facebook Ads, czy z Google, za pomocą Google Adwords.

A co musi wiedzieć każdy kto zaczyna, czy już ma biznes? Musi wiedzieć, co powiedzieć potencjalnemu klientowi, żeby go zainteresować.

Czyli najpierw tworzysz materiały promocyjne, oferty i cały cały system, a dopiero później możesz sobie zakupić reklamy.

Standardowa cena tego szkolenia wynosi 197zł. Jednak jeśli zdecydujesz się na zakup Teraz, otrzymasz zniżkę i zdobędziesz to szkolenie zaledwie za 47PLN. Cena jest ważna tylko przez kilka dni, jeśli nie zdążysz zapłacisz pełną kwotę.

Tak, Chcę To Szkolenie, bo Wiem, że Pozyskam w Ten Sposób Większą Liczbę Klientów i Wprowadzę Biznes na Nowy Poziom.

Standardowa cena 197zł Promocja 47zł.

P.S.
To Szkolenie wprowadzi twój biznes na wyższy poziom, pomoże pozyskać wielu nowych klientów, pomoże zbudować trwałe relacje z z klientami i zbuduje prawdziwych fanów twojego biznesu, którzy kupią częściej niż myślisz, bo jeszcze nie wiesz ile ruchu tracisz na swoich stronach nie mając przynajmniej Lead Magnetu.

P.S.2
Szkolenie, które możesz tutaj nabyć jest dla osób, które wiedzą że prowadzenie biznesu to nie jest kaszka z mlekiem i trzeba pracować, aby pozyskiwać nowych klientów i budować relacje, ale wiele procesów można również zautomatyzować i z raz wykonanej pracy pozyskiwać klientów miesiąc w miesiąc.

  Spis Treści

1 Jak wygląda system sprzedaży Zobacz video 08:10
2 Dlaczego ten system jest taki skuteczny Zobacz video 04:06
3 Przegląd lejka sprzedażowego Zobacz video 08:34
4 Projektowanie lini produktowej Zobacz video 08:07
5 Produkt Flagowy Zobacz video 01:58
6 System zarabiający 12mln Dolarów rocznie 05:10
7 Oferta Tripwire 07:57
8 Typy ofert Tripwire 02:15
9 Lead Magnet 05:30
10 Cechy dobrego lead magnetu 02:52
11 Rodzaje lead magnetów 02:16
12 Specyfikacja lead magnetu 11:06
13 Jak stworzyć wysokiej jakości Squeeze Page 15:53
14 Strona Dziękuje 05:03
15. Jak Napisać Perswazyjną Ofertę
16 Upsell i Cross sell 03:14
Bonus - Sekwencja Follow Up 19:41
Łączna długość kursu 1 godz. 51 min.

  Autor Kursu

Avatar Dominik Jędrzejczak Dominik Jędrzejczak

Autor kursów video w serwisie kuvi.pl

  Gwarancja ZERO RYZYKA

Autor kursu dodaje 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz przetestować ten kurs bez żadnego ryzyka. Jeśli uznasz, że kurs jest beznadziejny, 100% gotówki wróci do Ciebie.

Aby skorzystać z gwarancji napisz do autora maila z informacją na temat zwrotu. Napisz w wiadomości co Ci się w kursie nie spodobało. Otrzymasz zwrot pieniędzy, a dla autora będzie to cenny feedback.

Warunkiem uznania gwarancji jest nie przekroczenie 20% obejrzanych lekcji video w kursie.

System Pozyskiwania Klientów

  1 godz. 51 min. materiałów video

  39 zapisanych kursantów

  16 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Dominik Jędrzejczak

  Faktura od autora: Nie