Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

Master Of Seo

  1 godz. 8 min. materiałów video

  608 zapisanych kursantów

  16 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Dominik Jędrzejczak

  Faktura od autora: Nie

"Odkryj Jak Pozycjonować Stronę Internetową, Zdobywać Wysokie i Stałe Pozycje w Google Oraz Zwiększyć Napływ Nowych Klientów!"

Jeśli chcesz pozycjonować strony internetowe to niezależnie od tego czy zlecisz to komuś czy samodzielnie się tym zajmiesz, musisz wiedzieć jak to wszystko działa.

Jeżeli nie wiesz na czym polega pozycjonowanie stron, to w momencie kiedy zlecić to komuś, to tak naprawdę nie będziesz nawet wiedział czy ktoś robi to dla Ciebie dobrze czy może nic nie robi.

Pozycjonowanie stron to bardzo ważny element marketingu. Niektóre strony internetowe pozyskują tylko i wyłącznie klientów poprzez pozycjonowanie.

Ruch, który trafia na twoją stronę z wyszukiwarki Google jest najlepszym możliwym ruchem, jaki można mieć w internecie. Jednak mało kto potrafi pozycjonować własną stronę internetową.

Często wiele osób zleca takie działania firmie zewnętrznej płacą po 2500zł na miesiąc i tak naprawdę nie wiedzą czy ich strona jest pozycjonowana czy w ogóle będą jakieś efekty, czy w dobrym kierunku wszystko zmierza.

Biorąc się za takie działania samodzielnie czy też zlecając to komuś, musisz mieć na ten temat wiedzę.

Prawda jest taka, że pozycjonowanie stron nie jest łatwe, ale nie jest też bardzo trudne, więc każdy nawet początkująca osoba jest w stanie wszystko zrozumieć i zacząć samemu pozycjonować swoją stronę.

Czy warto pozycjonować stronę internetową?

Posłuchaj, kiedyś sam nie miałem o tym pojęcia. Próbowałem wielu technik i wiele razy traciłem mnóstwo pieniędzy oraz mnóstwo czasu. Trudno, pieniądze się jakoś zarobi, ale straconego czasu nie odzyskasz nigdy!

Korzystałem nawet z kilku firm pozycjonerskich płacąc spore koszty za ich usługę pozycjonowania i też nie było żadnych efektów, więc pieniądze zostały tak naprawdę wyrzucone w błoto.

Te wszystkie darmowe poradniki w internecie opisują tylko po części pozycjonowanie, ale nigdzie nie można znaleźć instrukcji od A do Z.

Jeśli zatem jesteś na tej samej drodze, co Ja byłem to rozumiem jakie frustracje musisz przechodzić, ale nie martw się, bo to nie jest twoja wina.

Po prostu jeszcze nie masz odpowiedniej wiedzy w tym temacie, ale dzisiaj możesz ją zdobyć i wyprzedzić konkurencje. Możesz zdobyć wyższe pozycje, więcej ruchu, a tym samym więcej klientów.

Co dokładnie znajduje się w kursie:

Kurs Pozycjonowania Stron
Lekcja 1

W tej lekcji powiem Ci dokładnie czym jest pozycjonowanie i z czego się składa.

Lekcja 2

Lekcja druga mówi o podstawach, jakie musisz zrozumieć, aby dobrze i na stałe wypozycjonować swoją stronę w Google.

Lekcja 3

Tutaj dowiesz się czym są przyjazne linki

Lekcja 4

Wybierzesz odpowiednie frazy do pozycjonowania

Lekcja 5

Nauczysz się korzystać z darmowego narzędzia marketingowego, dzięki któremu wybierzesz najlepsze frazy kluczowe dla swojej strony, które wpisują twoi klienci czy czytelnicy.

Lekcja 6

Zajmiemy się analizą fraz twojej konkurencji, aby zobaczyć na jakie słowa kluczowe pozycjonuje się twoja konkurencja, bo skoro oni się pozycjonują na takie frazy to tam musi być bardzo dobry ruch i z pewnością stamtąd pozyskują klientów.

Lekcja 7

Zobaczysz jak użyć wyszukiwarki Google do wyszukania tysięcy fraz, na które możesz się pozycjonować i które wpisują twoi klienci.

Lekcja 8

Powiem Ci jak pisać właściwy treść, która będzie się dobrze pozycjonować.

Lekcja 9

Optymalizacja treści pod wyszukiwarkę. Dokładnie zobaczysz jak ja optymalizuje treść na stronie.

Lekcja 10

Projektowanie kategorii, które również mają wpływ na pozycjonowanie i mogą Ci pozyskać dodatkowy ruch

Lekcja 11

Omówimy sobie Trust Rank

Lekcja 12
Linki przychodzące

Lekcja 13

Linki wychodzące

Lekcja 14

Na czym polega prawidłowe linkowanie.

Lekcja 15

Bardzo ważny jest czas, gdyż za szybkie działanie możesz dostać karę.

Lekcja 16

Odpowiednia strategia, której sam używam.

BONUS

Ujawnię Ci firmę, której zlecam część czynności związanych z pozycjonowaniem, gdzie możesz również otrzymać 3 miesiące pozycjonowania gratis.

Opinia:

Miałam okazję skorzystać z całego kursu i mogę go z ręką na sercu polecić. Wszystko wytłumaczone prostym językiem, zrozumiałym dla każdego. Nie ma żadnych skomplikowanych zwrotów, więc nawet tak początkująca osoba jak Ja mogła wszystko zrozumieć. W bardzo krótkim czasie zrozumiałam na czym polega pozycjonowanie stron i polecam skorzystać z kursu każdemu, kto chce zacząć pozycjonować, czy już pozycjonuje, a nie bardzo wie co robi. Ja też myślałam, że pozycjonuje swoje strony, ale robiłam dziwne rzeczy, że lepiej nie będę pisać co, bo to śmieszne. Dziękuje za kurs i polecam. - Agnieszka Malik

Ile kosztuje ten kurs?

Pozycjonowanie stron to bardzo ważny element marketingu. Ruch z Google jest bardzo wartościowy, bo ludzie sami trafiają do twojej strony. Zlecenie pozycjonowania małej strony internetowej w zewnętrznej firmie kosztuje często 2500zł i to nie jednorazowo tylko miesięcznie.

Wiedza zawarta w kursie jest naprawdę wartościowa. Wiem, że po przerobieniu tego materiału możesz stać się moją konkurencją, ale tam gdzie jest konkurencja tam są klienci. Zależy mi też na efektach moich kursantów, więc nie będziesz musiał płacić wygórowanej ceny.

Standardowa cena tego kursu wynosi 97zł, to i tak nic w porównaniu z tym ile zaoszczędzisz, gdybyś wybrał przypadkową firmę zewnętrzną do pozycjonowania. Zlecając tego rodzaju czynności będziesz dokładnie wiedzieć, co firma dla Ciebie robi i jakich efektów możesz się spodziewać.

Jednak w ramach promocji możesz nabyć ten kurs za jedyne 47

Później cena wzrośnie do standardowej ceny 97zł

Masz 30 dni gwarancji satysfakcji.

Gwarantuje twoje wyniki i jestem pewny, że wreszcie zrozumiesz na czym tak naprawdę polega pozycjonowanie stron i w końcu pójdziesz w odpowiednim kierunku.

Gdyby kurs nie spełnił twoich oczekiwań to masz aż 30 dni gwarancji satysfakcji, aby wycofać swoją inwestycję. Wystarczy, że napiszesz na email, a wszystkie pieniądze wrócą na twoje konto.

Zatem masz teraz dwie drogi wyboru:

Albo wyjdziesz z tej strony teraz i dalej będziesz błądzić w internecie poszukując darmowych informacji na temat pozycjonowania stron, albo skorzystaj z mojej propozycji i wreszcie zbudujesz trwały i rosnący ruch z Google, dzięki czemu zdobędziesz więcej odwiedzin na swoje strony, zbudujesz większą listę adresową, oraz sprzedaż więcej swoich produktów i usług.

Tak, chcę dostęp do tego kursu.

Standardowa Cena 97

Teraz tylko 47

P.S.
Ten kurs pozycjonowania stron pomoże Ci uzyskać wyższe pozycje twojej strony w wynikach wyszukiwania Google, pomoże Ci zwiększyć ilość odwiedzin na twojej stronie oraz przede wszystkim pozwoli Ci uzyskać stały oraz rosnący ruch.

  Spis Treści

1. Czym jest pozycjonowanie Zobacz video 02:22
2. Podstawy Pozycjonowania Zobacz video 04:27
3. Przyjazne linki Zobacz video 02:56
4. Wybór fraz do pozycjonowania Zobacz video 05:24
5. Google Adwords - Planer Słów Kluczowych 06:53
6. Analiza fraz konkurencji 04:03
7. Wyszukiwanie fraz long tail 05:43
8. Jak pisać kontent 04:34
9. Optymalizacja treści pod wyszukiwarkę 05:34
10. Projektowanie kategorii i podkategorii.txt 03:10
11. Trust Rank 05:06
12. Linki przychodzące 04:19
13. Linki wychodzące 01:03
14. Linkowanie 03:08
15. Czas w SEO 01:59
16. Strategia SEO 07:47
Łączna długość kursu 1 godz. 8 min.

  Autor Kursu

Avatar Dominik Jędrzejczak Dominik Jędrzejczak

Autor kursów video w serwisie kuvi.pl

  Opinie Kursantów (2)

  Gwarancja ZERO RYZYKA

Autor kursu dodaje 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz przetestować ten kurs bez żadnego ryzyka. Jeśli uznasz, że kurs jest beznadziejny, 100% gotówki wróci do Ciebie.

Aby skorzystać z gwarancji napisz do autora maila z informacją na temat zwrotu. Napisz w wiadomości co Ci się w kursie nie spodobało. Otrzymasz zwrot pieniędzy, a dla autora będzie to cenny feedback.

Warunkiem uznania gwarancji jest nie przekroczenie 20% obejrzanych lekcji video w kursie.

Master Of Seo

  1 godz. 8 min. materiałów video

  608 zapisanych kursantów

  16 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Dominik Jędrzejczak

  Faktura od autora: Nie