Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

ABC Psychologii Sportu

  25 min. materiałów video

  107 zapisanych kursantów

  6 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: CHAMPION CONSULTIG 4 S.C. Aleksandra Pogorzelska

  Faktura od autora: Tak

Kurs ABC Psychologii Sportu To Pierwszy w Polsce Kurs Online o Podstawach Praktycznej Psychologii Sportu.

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, w jaki sposób najlepsi zawodnicy na świecie, wykorzystują swoją psychikę do tego, by zrealizować swoje cele w sporcie?

A może zastanawiałeś się jak wielu sportowców mogłoby być mistrzami i zdobywać medale, gdyby tylko potrafili wykorzystać potencjał tkwiący w ich psychice?

Już dziś masz szansę się o tym przekonać. Kurs ABC PSYCHOLOGII SPORTU to praktyczna wiedza, która otworzy przed Tobą nowe możliwości. Pamiętaj, że psychika jest jednym z najważniejszych elementów we współczesnym sporcie.

Ten kurs to tylko 25 min teorii! Cała reszta to konkretne i sprawdzone ćwiczenia, które będziesz mógł wykorzystywać przez lata. Pamiętaj, trening czyni mistrza – dlatego kurs ABC PSYCHOLOGII SPORTU główny nacisk kładzie na praktykę.

DLA KOGO JEST TEN KURS?

  • Dla zawodników, którzy chcą przeanalizować i poprawić podstawowe elementy mentalne, które wspomogą ich trening i starty.
  • Dla trenerów, którzy chcą dowiedzieć się, jakie elementy treningu mentalnego warto wplatać w trening sportowy, by optymalizować działanie zawodnika.
  • Dla rodziców, którzy chcą dowiedzieć się, które elementy w treningu dziecka wymagają wsparcia.
  • Dla psychologów, trenerów mentalnych i coachów, którzy chcą poznać podstawowe techniki jakie wykorzystują z zawodnikami w swojej pracy najlepsi psychologowie sportu.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA KURS?

  • Dowiesz się jakie cechy i umiejętności posiadają mistrzowie sportów.
  • Nauczysz się pracować nad umiejętnościami, które są priorytetem w Twojej karierze sportowej.
  • Przeanalizujesz elementy, która ułatwiają i utrudniają Ci osiąganie oczekiwanych rezultatów.
  • Dostaniesz konkretne narzędzia, które ułatwią Ci pracę nad siłą Twojej psychiki w sporcie.

KTO PRZYGOTOWAŁ TEN KURS?

Paweł Habrat - Psycholog sportu.

Psycholog Reprezentacji Polski w piłce nożnej (2012) i Reprezentacji Polski w tenisie (Davis Cup U-18 U-16 U-14 U-12), Reprezentacji Polski w piłce ręcznej (przygotowanie do Igrzysk Olimpijskich Rio 2016).

Współpracował: Politechnika Warszawska (Plus Liga) , Legionowo Legionovia (Orlen Liga) Polonia Warszawa (Ekstraklasa), Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa), Zagłębie Lubin (I liga (awans), (Ekstraklasa) 2014, do dziś).

Współautor narzędzi diagnostyczno-treningowych dla sportowców oraz publikacji i książek z zakresu psychologii sportu miedzy innymi: Pod Presją z Jerzym Dudkiem, Uwierzyć w wygraną oraz Tennis Mental Game Secrets.

Wykładowca w Wyższej Szkole Trenerów Sportu oraz Uniwersytecie SWPS. Jest ekspertem z zakresu psychologii sportu w programach Laboratorium Pro w Canal+Sport oraz jurorem w programie Piłkarski Diament oraz Piłkarski Diament 2.0

Aleksandra Pogorzelska - Psycholog biznesu.

Psycholog i trener, pracujący w biznesie. Specjalizuje się w pracy coachingowej z zarządami organizacji oraz menedżerami przy wdrażaniu strategii działania, mowach motywacyjnych oraz szkoleniach z zakresu umiejętności miękkich.

Trener II klasy pływania. Od 20 lat startuje w zawodach triathlonowych, jako wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w Triathlonie i Duathlonie ukończyła blisko 100 Triathlonów, w tym dwa zawody IRONMAN (3800 m pływania, 180 km roweru, 42 km biegu).

W oparciu o swoje doświadczenia sportowe i biznesowe stworzyła prestiżowe programy talentowe dla biznesu: Business Champion Development z udziałem Mistrzów Olimpijskich, Sportu i Motywacji.

W działalności na rzecz społeczeństwa przewodniczy Fundacji Sportu Pozytywnego. Prywatnie żona Wojtka – pasjonata triathlonu oraz mama Jakuba (9 lat) i Zosi (6 lat). Wraz z rodziną zbudowała swoją oazę na wsi, gdzie hoduje ekologiczne warzywa i owoce.

Patryk Wójcik - Psycholog.

Psycholog specjalizujący się w przygotowywaniu kursów online. Interesuje się skutecznymi sposobami nauki z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Swoją wiedzą dzieli się na blogu, który stworzył dla osób zainteresowanych psychologią i rozwojem osobistym. Wierzy, że powszechny dostęp do wartościowej i sprawdzonej wiedzy, jest najlepszym sposobem na rozwój społeczeństwa.

Rysunki: Przemek Stachura
Redakcja kursu: Agnieszka Nowicka

CZY WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA TEN KURS?

Jeżeli zależy Ci na poprawie swoich osiągnięć sportowych, a także chciałbyś pracować nad własną psychiką, zdecydowanie polecam Ci kurs ABC PSYCHOLOGII SPORTU.

Jest to kurs praktyczny, który zbudowany został w oparciu o wieloletnią pracę z zawodnikami. Jest to kurs, który pomoże Ci znaleźć elementy nad którymi powinieneś popracować.

W tym kursie znajdziesz konkretne przykłady, które pokażą Ci, w jaki sposób radzili sobie najlepsi zawodnicy z różnych dyscyplin. Jest to kurs, który ma pomóc Ci w rozwoju Twojej kariery sportowej.

  Spis Treści

PRZECZYTAJ ZANIM ROZPOCZNIESZ KURS

Jak korzystać z tego kursu, aby był skuteczny.

WPROWADZENIE

Lekcja 1 04:28

ELEMENTY WSPOMAGAJĄCE FUNKCJONOWANIE W SPORCIE

Lekcja 2 04:07

UMIEJĘTNOŚCI MISTRZÓW SPORTU

Lekcja 3 05:29

UMIEJĘTNOŚCI NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW NA ŚWIECIE

Lekcja 4 04:10

W JAKI SPOSÓB PRACOWAĆ NAD WYBRANĄ UMIEJĘTNOŚCIĄ

Lekcja 5 02:27

MYŚLI WPŁYWAJĄ NA ZACHOWANIE, FIZJOLOGIĘ i EMOCJE

Lekcja 6 04:29

PODSUMOWANIE

Plakat
Łączna długość kursu 25 min.

  Autor Kursu

Avatar CHAMPION CONSULTIG 4 S.C. Aleksandra Pogorzelska CHAMPION CONSULTIG 4 S.C. Aleksandra Pogorzelska

Naszą misją jest profesjonalna i efektywna współpraca z Klientem w zakresie optymalizowania jego działań oraz budowania sukcesu. Na rynku szkoleniowym działamy już ponad 12 lat.

  Opinie Kursantów (4)

ABC Psychologii Sportu

  25 min. materiałów video

  107 zapisanych kursantów

  6 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: CHAMPION CONSULTIG 4 S.C. Aleksandra Pogorzelska

  Faktura od autora: Tak