Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

Masz Już Dość Materiałów o Rozwoju Osobistym, Które Nic Nie Dają? Skorzystaj Ze Sprawdzonych Metod, Które Zmieniły Życie Wielu Osób. Jest To Kurs Praktyczny, Dlatego Możesz Liczyć Na Efekty!

TEN KURS ZMIENI TWOJE PODEJŚCIE DO ROZWOJU OSOBISTEGO.

Jest to kurs PRAKTYCZNY, dlatego nie znajdziesz tu długich i nudnych wykładów teoretycznych. Skupimy się na praktyce, bo wierzę, że to właśnie w konkretnym działaniu, masz szansę nauczyć się najwięcej.

Jestem psychologiem, dlatego swój kurs przygotowałem w oparciu o sprawdzone i skuteczne techniki pracy.

ZNAJDZIESZ TU NIEZBĘDNE PODSTAWY, ABY POZNAĆ ŚWIAT ROZWOJU OSOBISTEGO.

Naprawdę nie musisz już dłużej czekać! Nie musisz czytać kolejnej książki o rozwoju osobistym. Przygotowałem dla Ciebie kurs, który krok po kroku pokaże Ci, jak możesz zacząć pracować nad własnym rozwojem.

W tym kursie dostaniesz konkretne metody, dzięki którym będziesz mógł ruszyć z miejsca.

DLA KOGO JEST TEN KURS?

  • Ten kurs jest dla osób, które są dopiero na początku swojego rozwoju osobistego.
    Jeżeli chcesz poznać skuteczne techniki pracy nad sobą, ten kurs jest właśnie dla Ciebie.
  • Ten kurs jest również dla osób, które mają już dość teoretycznej gatki na temat rozwoju. Chcą w końcu coś zrobić i zmienić swoje obecne życie. Pamiętaj, że jest to kurs PRAKTYCZNY, dlatego gwarantuję, że ruszysz z miejsca.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA TEN KURS?

Zapisz się na ten kurs już teraz i sprawdź, czy rozwój osobisty jest dla Ciebie. Ten kurs jest całkowicie darmowy, dlatego niczego nie ryzykujesz. Po tych kilku lekcjach przekonasz się, czy rozwój osobisty jest dla Ciebie nadal ciekawy.

Warto zapisać się na ten kurs, bo jeżeli chciałbyś zdobyć wiedzę, którą w nim zawarłem, musiałbyś przeczytać kilkanaście książek! Dodatkowo, ćwiczenia które dla Ciebie wybrałem, są stale wykorzystywane w mojej indywidualnej pracy z klientami.

Dostajesz tu za darmo wiedzę, za którą musiałbyś w normalnych warunkach sporo zapłacić. Wystarczy, że sprawdzisz ceny konsultacji indywidualnych i przekonasz się, jak dużo możesz zaoszczędzić, zapisując się na ten kurs.

Udostępniam ten kurs za darmo, ponieważ chcę zmienić wizerunek rozwoju osobistego w Polsce. Wiem, jak wiele się o tym ostatnio mówi, dlatego przygotowałem ten kurs. Jest to kurs oparty na sprawdzonej i skutecznej wiedzy.

Jeżeli chcesz dokonać zmian w swoim życiu, musisz korzystać ze skutecznych metod. Nie marnuj swojego czasu, na kolejne bezwartościowe materiały. Skorzystaj z kursu, który przygotowałem w oparciu o własną wiedzę i doświadczenie psychologa.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ I ZACZNIJ PRACOWAĆ NAD WŁASNYM ROZWOJEM!

  Spis Treści

Wprowadzenie

Wszystko co powinieneś wiedzieć o kursie. 01:18
Dlaczego większość osób, nie osiąga efektów 01:27

Lekcja 1

3 największe błędy w rozwoju osobistym. 09:13
3 błędy rozwoju osobistego ćwiczenie praktyczne 01:21

Lekcja 2

Poznaj swoje wartości. 05:04
Moja Lista Wartości - ćwiczenie praktyczne. 00:56
Arkusz Zdań Niedokończonych- ćwiczenie praktyczne 01:16

Lekcja 3

Znajdź swój Punkt Odniesienia. 03:40
Punkt Odniesienia - ćwiczenie praktyczne. 03:27

Lekcja 4

Czy Twoje najbliższe otoczenie Cię wspiera 03:43
Moje najbliższe otoczenie - ćwiczenie praktyczne. 01:38

Zakończenie

Podsumowanie kursu. 04:30
Łączna długość kursu 37 min.

  Autor Kursu

Avatar Patryk Wójcik Patryk Wójcik

Cześć, jestem Patryk i jestem psychologiem. Prowadzę bloga architekturasukcesu.pl. Pomagam parom, które chcą naprawić lub rozwinąć swój związek. Wierzę, że każdy może budować trwałe i szczęśliwe relacje, jeżeli wie jak to zrobić. W tym mogę Ci pomóc.

  Opinie Kursantów (14)