Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

Facebook Open Graph

Zapisz Się Na Kurs

Dołącz do grupy kursantów »

29 zł 14.5 zł
Promocja aktualna jeszcze tylko przez:

  47 min. materiałów video

  29 zapisanych kursantów

  4 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  7 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Rafał Koźlik

  Faktura od autora: Nie

Zwiększ Ruch Na Swojej Stronie Zupełnie Za Darmo

Jaki procent odwiedzin Twojej strony pochodzi z Facebooka ?
A czy wiesz że wcale nie musisz płacić za reklamy aby zwiększyć ruch z tego popularnego serwisu społecznościowego nawet o 250 % ? Zastanawiasz się pewnie jak ? Z pomocą przychodzą tagi Open Graph dzięki którym jest to możliwe a ograniczeniem jest tylko Twoja pomysłowość!

Jak podaje serwis getresponse.com (Kompleksowa platforma do online marketingu):
- Kobo (serwis internetowy poświęcony ebookom) zwiększył ruch o 50%
- Serwis Tumblr (platforma mikroblogowa) zwiększył ruch z serwisu Facebook.com o 250% po wdrożeniu protokołu Open Graph !

Kolejnym atutem dbania o prawidłowe działanie Open Graph jest fakt iż ze względu na ciągły wzrost popularności social media treści tam umieszczane są coraz częściej rejestrowane przez wyszukiwarki, dlatego warto również optymalizować wpisy w mediach społecznościowych.

Jak to działa ?

Tagi Open Graph pozwalają na kontrolę sposobu, w jaki wyświetlane są wpisy na Facebooku i innych portalach społecznościowych. Możesz za ich pomocą kontrolować sposób w jaki zaprezentowane zostaną obrazy lub video, tworzyć niestandardowe tytuły i opisy postów, określić lokalizację oraz język.

Dwukrotne lub trzykrotne zwiększenie ruchu z Facebooka jest możliwe głównie dzięki odpowiedniemu zastosowaniu obrazków. Jedną z ostatnich historii sukcesu może pochwalić się Marmara – firma z branży turystycznej, która zmieniła tag Open Graph „image” z obrazka na video.

Możesz o tym przeczytać w tym artykule -> http://www.brainsins.com/en/blog/using-facebook-open-graph-to-increase-ecommerce-sales/3103


Jak będzie wyglądał kurs ?

W pierwszej części wprowadzę Cię w tematykę Open Graph pracując na klasycznym szablonie statycznej strony internetowej. Pokażę sposób na sprawdzenie jak wyglądają dane Open Graph przesłane z Twojej witryny do Facebooka a tym samym jak widzą je użytkownicy którzy są Twoimi potencjalnymi klientami. Nauczysz się manipulacji danymi przesyłanymi do Facebooka oraz tego iż mogą być inne dla każdej podstrony, jak te dane debugować i w razie potrzeby odświeżyć po stronie Facebooka aby były aktualne. Dodatkowo wzbogacisz stronę o przyciski "Udostępnij" oraz "Lubię to" robiąc to według wymagań i standardów Facebooka.

Kiedy już przyswoisz tę wiedzę. Przejdziemy do pracy z Wordpressem pokażę Ci jak łatwo będzie wykorzystać wiedzę z pierwszej części kursu i przelać ją na ten popularny system zarządzania treścią.

  Spis Treści

Przygotowanie do pracy 08:06
Facebook Open Share w Praktyce 14:37
Dynamicznie generowane tagi dla każdej podstrony 11:49
Open Share i Wordpress 12:43
Łączna długość kursu 47 min.

  Autor Kursu

Avatar Rafał Koźlik Rafał Koźlik

Autor kursów video w serwisie kuvi.pl

  Opinie Kursantów (1)

  Gwarancja ZERO RYZYKA

Autor kursu dodaje 7 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz przetestować ten kurs bez żadnego ryzyka. Jeśli uznasz, że kurs jest beznadziejny, 100% gotówki wróci do Ciebie.

Aby skorzystać z gwarancji napisz do autora maila z informacją na temat zwrotu. Napisz w wiadomości co Ci się w kursie nie spodobało. Otrzymasz zwrot pieniędzy, a dla autora będzie to cenny feedback.

Warunkiem uznania gwarancji jest nie przekroczenie 20% obejrzanych lekcji video w kursie.

Facebook Open Graph

Zapisz Się Na Kurs

Dołącz do grupy kursantów »

29 zł 14.5 zł
Promocja aktualna jeszcze tylko przez:

  47 min. materiałów video

  29 zapisanych kursantów

  4 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  7 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Rafał Koźlik

  Faktura od autora: Nie