Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

JavaScript - Stań Się Web Developerem

  10 godz. 25 min. materiałów video

  65 zapisanych kursantów

  60 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  14 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Mariusz Szczerbal

  Faktura od autora: Nie

Czy Chcesz Zdobyć Umiejętności Programowania i Zarabiać Na Tym Nawet 5000 zł Miesięcznie!

Język JavaScript jest wykorzystywany przez programistów od wielu, wielu lat. Szacuje się, że w 95% stronach JavaScript ma choćby minimalny udział. Nie bez powodu mówi się o wielkiej trójce: HTML, CSS, JavaScript. Pierwszy z tych języków odpowiada za budowę struktury strony. Drugi za jej styl. A trzeci za budowę interakcji między stroną internetową a użytkownikiem. Umiejętność połączenia tych trzech języków daje niesamowite wyniki, jakim są udane projekty witryn! W tym kursie skupimy się na tym trzecim ogniwie, czyli na JavaScripcie.

Ile zarabia osoba programująca w JavaScript? Oczywiście zależy to od doświadczenia. Nawet mało doświadczona osoba może zarabiać 3000-4000 zł netto miesięcznie. Doświadczony programista – nawet 10 000 zł! To już naprawdę coś! Zastanów się, co możesz zrobić z takimi pieniędzmi. Wydasz na rozwijanie pasji, edukację czy może wczasy w egzotycznym miejscu? Decyzja należy tylko do Ciebie. Ja daję Ci żelazo, które możesz przekuć na swój sukces!

Tak dla ciekawości – wejdź teraz na dowolną stronę i zobacz jej kod źródłowy. Wielce prawdopodobne, że znajdziesz tam właśnie kod JS. Dlaczego tak jest? Wprowadzenie do świata programowania języka JavaScript przyniosło wiele korzyści dla użytkowników, ale i też dla samych programistów. Zarówno jednym, jak i drugim jest teraz znacznie wygodniej obsługiwać się tym językiem. Programiści dostają wiele wbudowanych funkcji, które można swobodnie edytować, a użytkownicy otrzymują fantastyczne strony, które są intuicyjne dla każdego użytkownika, który wejdzie na stronę. Czy to nie wspaniałe, że po pierwszym wejściu na stronę uważasz, że dana witryna Ci odpowiada i spełnia Twoje zasady użyteczności? Właśnie to jest zadaniem programisty, aby strona prawidłowo „rozmawiała” z użytkownikiem. Bez tego z pewnością nie da się osiągnąć sukcesu.

Zapewne zapytasz, jak wielki jest popyt na programistów JavaScript. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że ten popyt jest ogromny. Z dnia na dzień powstają nowe firmy, które potrzebują programistów tego języka, a więc mamy bardzo dobrą sytuację na rynku pracy:

duży popyt = duże zarobki

Warto dodać, że każdego dnia powstają nowe biblioteki do JavaScript, które niezwykle pomagają developerom. Bardzo ciężko obliczyć ile ich tak naprawdę jest. Część działa na skalę globalną, a część została stworzona tylko dla użytku programistów w jednej firmie. Codziennie powstają nowe strony internetowe, które będą spełniały oczekiwania klientów, ponieważ mają w sobie dar przekonywania. Czy nie chciałbyś dołączyć się do tej układanki?

Pozwól, że opowiem Ci historię pewnego 21-letniego Krystiana. Poznałem go na jednej z konferencji poświęconej właśnie językowi JavaScript. Obecnie pracuje jako Front-end Developer, a jego przygoda z prawdziwym programowaniem rozpoczęła się 3 lata temu… właśnie na tej konferencji. Jako 18-latek, który ze szkoły znał HTML i CSS, chciał pójść jeszcze dalej i nauczyć się technologii, która da mu wymarzoną pracę. Od prelegentów i innych uczestników dowiedział się, w jaki sposób może zacząć programować i już po powrocie do domu stworzył „Hello World” w JavaScript!

Oczywiście to nie wystarczyło, aby zarabiać już na tym kokosy, ale grunt, że już wtedy miał cel, do którego będzie dążył. Nauka szła mu ciężko, bo był uczniem liceum, w którym na lekcjach informatyki grało się w Tony Hawk’a, bądź w Metina, a nauczyciel nawet nie wiedział, jak poprawnie skonfigurować środowisko do pracy programisty. Mimo rosnącej frustracji on cały czas szedł do przodu. Często rozwiązanie problemu znajdowało się dopiero po 2-3 dniach, ale przyrzekł sobie, że nie odpuści nauki JavaScript, bo czuje, że jest to jego przeznaczenie. W końcu przyszedł ten wymarzony dzień, w którym dostał się na praktyki. Miał nad sobą bardzo doświadczonych programistów, którzy zawsze chętnie pomagali mu w nauce nowych technologii i naprawianiu błędów.

Po pewnym czasie odkrył pewne ciekawe szkolenie online za 200 zł. Trwało ono 7 h i pokazywało bardziej zaawansowany smaczki języka JavaScript. Krystian był na tyle zdeterminowany, że postanowił je kupić, mimo że kurs nie posiadał gwarancji zwrotu. Jak się później okazało, gwarancja nie była potrzebna, ponieważ kurs był bardzo dobry. Autor omawiał wszystko płynnie i przejrzyście, a sam Krystian trafnie spostrzegł, że kursy wideo są naprawdę świetnym źródłem nauki, ponieważ człowiek uczy się z nich efektywniej niż z książek. Naprawdę nieźle go to wciągnęło, bo kupował coraz to więcej takich kursów, a wiedza, jaką nabył za pomocą tych szkoleń, pozwoliła mu przeskoczyć z poziomu praktykanta na stanowisko Junior JavaScript Developera.

Po pierwszych dniach pracy na nowym stanowisku odkrył, że naprawdę opłacało się wydać prawie 3000 zł na kursy online. Krystian zauważył wtedy, że problemy, jakie były rozwiązywane w czasie tych szkoleń, również mają miejsce w codziennej pracy programisty. Można z całą pewnością stwierdzić, że zrobił najlepszą rzecz, jaką można zrobić po wszelakich szkoleniach. Tą rzeczą jest późniejsze wdrożenie całej nauki w swojej pracy, aby skonfrontować problemy zawarte w kursie wideo z realnymi przykładami. Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz związana z Krystianem. Bardzo chciał czegoś dokonać! Chciał, aby rzeczy, które będzie tworzył rzeczywiście pomagały ludziom w ich codziennym życiu. Mimo bardzo krótkiego stażu na stanowisku Juniora otrzymał od Zarządu firmy, w której pracował, bardzo ciekawą propozycję.

Jego szef zaproponował mu pracę na stanowisku Front-end Developera. Miał mieć pod sobą czterech mniej doświadczonych kolegów, których miał „uczyć”. Na konferencji wspomniał mi, że było to wspaniałe uczucie. Przez kilka ostatnich miesięcy i lat on sam musiał się uczyć wielu rzeczy, a teraz samemu przychodzi uczyć mu mniej doświadczonych od siebie. Krystian oczywiście zgodził się na to, ponieważ rozwój zawodowy był dla niego bardzo ważny, dlatego uważał, że ten krok jest wręcz konieczny. Jak sam mi potem mówił, był to moment przełomowy w jego karierze. Dopiero trzeci raz w życiu został przez kogoś doceniony i zostały powierzone mu w ręce ciekawe projekty, za których rozwijanie odpowiadał.

W ramach awansu poprawiła się również jego sytuacja materialna. Na pozycji Juniora zarabiał tyle, aby spokojnie opłacić mieszkanie oraz wyżywienie. Na pozycji Front-end Developera mógł sobie odkładać na różnego typu niespodzianki, gdyż zarabiał ponad 5000 zł netto! Krystian jednak postanowił dużą część tych oszczędności zostawić na dalsze szkolenia wideo, gdyż stało się to jego pasją. Jak on sam stwierdził „Po co siedzieć na sali 8 h i nic z tego nie wynieść, jak można uczyć się nawet w pociągu”. Co tu dużo mówić… Ma rację. Aby uczyć się z kursów wideo nie trzeba mieć do dyspozycji całej sali. Wystarczy, że znajdzie się „mały kąt” dla siebie i można ruszyć z nauką!

Zastanawiasz się pewnie teraz, co możesz mieć wspólnego z 18-letnim Krystianem. Opowiedziałem tę historię, aby pokazać, że wszystko jest możliwe. Mimo przeciwnościom losu można osiągnąć naprawdę wiele. Nieważne czy pracujesz obecnie na etacie jako programista lub powoli wchodzisz do tej branży lub w ogóle nie jesteś związany z tą branżą, ale czujesz potrzebę zmiany, to ten kurs jest dla Ciebie!

Co otrzymujesz za kwotę 99 zł:

- podstawową i średnio zaawansowaną wiedzę o języku JavaScript

- ponad 10 h praktycznej nauki „krok po kroku”

- miłe niespodzianki w przyszłości :)

Jeżeli spotykasz mnie tutaj pierwszy raz, to w pełni rozumiem, że niekoniecznie możesz być przekonany co do wartości moich kursów. Proszę zatem, abyś odwiedził inne moje kursy na kuvi.pl i poczytał o nich opinie. Mam nadzieję, że pomogą Ci w podjęciu decyzji. Nadal Cię to nie przekonało? Zapraszam więc do zapoznania się z opiniami moich dwóch kursantów.

Twoje materiały naprawdę pomagają! Kupiłem kurs o WordPressie i raptem po 3 miesiącach nauki zdobyłem pracę, jako twórca stron internetowych w jednej z agencji reklamowych. Zgodnie z Twoim hasłem nauczyłem się czegoś nowego i zmieniłem swoje życie. Dzięki Mariusz!

Błażej K

Wysoka jakość merytoryczna Twoich kursów pozwala wyciągnąć z nich naprawdę wiele. Jestem pod ogromnym wrażeniem twoich umiejętności i tym, że tak fajnie zachęcasz ludzi do odkrywania co raz to nowych rzeczy.

Katarzyna W

Takie wiadomości są naprawdę poruszające i mobilizują do dalszej pracy!

Jednak jeżeli mimo tych opinii, po zakupie uznasz, że nie nauczysz się z niego kompletnie nic, to oczywiście masz prawo zwrócić mi ten kurs za 100% kosztów w ciągu 14 dni. Jak widzisz ryzyko leży po mojej stronie, za to Ty możesz się nauczyć bardzo dużo.

Naucz się czegoś nowego i zmień swoje życie!

  Spis Treści

Poziom podstawowy

Wstęp Zobacz video 04:20
JavaScript w teorii 08:54
Edytor kodu źródłowego 07:59
JavaScript w kodzie źródłowym Zobacz video 07:45
Zmienne 09:36
String 10:20
Inne typy danych 07:10
Operatory arytmetyczne 08:16
Operatory porównania 06:51
Operatory logiczne i operatory przypisania 11:28
Instrukcja IF 14:16
Instrukcja ELSE IF 08:41
Instrukcja SWITCH CASE Zobacz video 09:42
Pętla FOR 09:21
Pętla WHILE 11:47
Break i Continue 07:43
Tablica cz.1 14:26
Tablica cz.2 10:13
Funkcje cz.1 09:18
Funkcje cz.2 10:55
Obiekty cz.1 10:10
Obiekty cz.2 08:57
Obiekt Math 14:49
Obiekt Date 12:48
DOM cz.1 08:58
DOM cz.2 13:16
Zdarzenia cz.1 12:37
Zdarzenia cz.2 18:15
Zdarzenia cz.3 12:54
Obiekt History Zobacz video 07:47
Wyrażenia regularne 09:48
Walidacja formularzy cz.1 15:25
Walidacja formularzy cz.2 16:15
Współpraca z przeglądarką 10:02
Obiekt Window 10:18
Praktyczny projekt nr.1 - zegar 12:10

Poziom zaawansowany

Canvas cz.1 15:18
Canvas cz.2 09:20
Canvas cz.3 15:24
Zaawansowana walidacja formularzy 07:41
Zaawansowane wyrażenia regularne cz.1 08:50
Zaawansowane wyrażenia regularne cz.2 11:20
JSON cz.1 09:19
JSON cz.2 06:39
Cookies 14:27
Storage 10:04
Przetwarzanie żądań 06:02
AJAX 11:26
Przetwarzanie XML 07:43
Obiektowy JS cz.1 08:39
Obiektowy JS cz.2 14:57
Praktyczne przykłady JS cz.1 11:42
Praktyczne przykłady JS cz.2 11:16
Praktyczny projekt nr.2 - slider 21:10

Tworzymy końcowy projekt

Koncepcja projektu 03:04
Kod HTML 06:35
Kod JS cz.1 10:52
Kod JS cz.2 12:16
Kod JS cz.3 06:45
Zakończenie kursu 01:26
Łączna długość kursu 10 godz. 25 min.

  Autor Kursu

Avatar Mariusz Szczerbal Mariusz Szczerbal

Fanatyk marketingu internetowego
Miłośnik rozwoju osobistego
Praktyk e-biznesu

Zapraszam na szczerbal-mariusz.pl

  Gwarancja ZERO RYZYKA

Autor kursu dodaje 14 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz przetestować ten kurs bez żadnego ryzyka. Jeśli uznasz, że kurs jest beznadziejny, 100% gotówki wróci do Ciebie.

Aby skorzystać z gwarancji napisz do autora maila z informacją na temat zwrotu. Napisz w wiadomości co Ci się w kursie nie spodobało. Otrzymasz zwrot pieniędzy, a dla autora będzie to cenny feedback.

Warunkiem uznania gwarancji jest nie przekroczenie 20% obejrzanych lekcji video w kursie.

JavaScript - Stań Się Web Developerem

  10 godz. 25 min. materiałów video

  65 zapisanych kursantów

  60 lekcji video

  Certyfikat odbycia kursu

  System pomocy do każdej lekcji

  14 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dożywotni dostęp online

  Mobilny dostęp z całego świata

  Autor kursu: Mariusz Szczerbal

  Faktura od autora: Nie