Cookies pozwalają nam świadczyć i ulepszać usługi w serwisie kuvi.pl. Korzystając z kuvi.pl akceptujesz politykę prywatności i cookies.

Czy Wiesz Jak W 25 Tygodni Stać Się Profesjonalnym Twórcą Kursów Video I Móc Pracować Z Dowolnego Miejsca Na Ziemi?

Od ok. 5 lat tworzenie kursów video jest moim jedynym źródłem utrzymania. Zarabianie pieniędzy w ten sposób pozwoliło mi w ostatnim czasie na prawie roczną przeprowadzkę do Azji. W tym czasie odwiedziłem Filipiny, Malezję, Singapur i Tajlandię. W każdym z tych krajów żyłem i pracowałem tak samo jak wcześniej w Polsce.

Niezależność od miejsca pracy

Odkąd pamiętam moją wymarzoną wizją pracy było połączenie jej z możliwością podróżowania. Oczami wyobraźni widziałem siebie spędzającego noce w rozmaitych hotelach. Nie jako turysta. Chciałem by było to częścią mojej pracy.

Miałem kilka pomysłów w głowie na realizację tego planu. Jednym z nich było zostanie pisarzem. Zainspirowany serialem "Californication" myślałem o pokierowaniu swoim życiem zawodowym w podobnym kierunku. Chociaż nie jestem pewien czy bycie pisarzem było akurat tym co najbardziej chciałem robić jak Hank Moody.

"Up in the air" (polski tytuł "W chmurach") również mocno działał na moją wyobraźnię. Sama praca, którą wykonywał w tym filmie George Clooney nie była może pracą marzeń. Niemniej sposób jej wykonywania wpisywał się w wizję mojego wymarzonego stylu życia. Każde zadanie w jego pracy było związane z wykonaniem go w nowym miejscu do którego musiał lecieć.

Finalnie nie zostałem ani pisarzem, ani nie jestem wysyłany w delegacje przez korporacje. Robię moim zdaniem coś znacznie ciekawszego. Nagrywam kursy video. I chciałbym Cię "zarazić" tą profesją.

Wizje o których Ci mówię rzecz jasna nie znaczą, że tworząc kursy video musiałbyś latać po całym świecie. Możesz nagrywać kursy w swoim własnym domu. Ale gdybyś tylko chciał, mógłbyś to robić dosłownie wszędzie. To przyjemne uczucie, wiedząc, że masz taką możliwość. Podobnie jest z prędkością maksymalną samochodu. Fajnie jest mieć taki, którym możesz się rozpędzić do 300 km/h. Ale to wcale nie znaczy, że cały czas chcesz jeździć z taką prędkością.

Ale jak zacząć? Przecież to nie takie proste...

Wszystko czego nigdy wcześniej nie robiłeś wydaje się skomplikowane. A wszystko co robiłeś i już umiesz robić wydaje się proste. Podobnie jest z nagrywaniem kursów. Pamiętam swoje pierwsze videa. Były tragiczne. Nie potrafiłem się płynnie wysłowić. Przekazywanie innym konkretnej wiedzy w tamtej formie graniczyło z cudem. Ale każde kolejne video było coraz lepsze.

Jeśli tylko uznasz, że chcesz to robić i nie poddasz się po pierwszej próbie nagrania video to w końcu osiągniesz zamierzony efekt. I właśnie w tym chcę Ci pomóc. Przeszedłem tą drogę od samego początku.

Wyrzuciłem sporo pieniędzy w błoto na zły lub niepotrzebny sprzęt. Dostawałem białej gorączki gdy z powodu błędów programu nie zapisywało się moje nagranie video. Testowałem wiele różnych rozwiązań montażowych, żeby wypracować sobie przyjemny i efektywny system nagrywania kursów.

Nagrałem setki materiałów video i wiem jak uchronić Cię przed większością błędów które popełniałem.

To taka droga na skróty

Wyobraź sobie, że przychodzisz pierwszy raz na siłownię. Nie masz kompletnie pojęcia co robić. Podpatrujesz innych i starasz się naśladować ich ćwiczenia. Jeśli masz szczęście to nie nabawiasz się żadnej kontuzji. Finalnie po pół roku treningów rezygnujesz z braku efektów.

Teraz pomyśl jak wyglądałaby sytuacja, gdybyś od samego początku zaczął ćwiczyć z profesjonalnym trenerem. Takim, który widać, że ma konkretne efekty w tym co robi. Wdraża Cię w ten sport od podstaw. Demonstruje poprawną technikę ćwiczeń. Tłumaczy wszelkie Twoje wątpliwości.

Dowiadujesz się, że treningi to nie wszystko. Dostajesz gotową rozpiskę posiłków i zalecenia dotyczące snu. Napływają do Ciebie coraz to nowe informacje. Nie kupujesz masy zbędnych suplementów, tylko jeden. Sprawdzony i skuteczny.

Finalnie widzisz duży progres. Nie tracisz też czasu i energii na popełnianie błędów.

Podobnie jest w innych dziedzinach. Jeśli chcesz coś osiągnąć najłatwiej jest poradzić się kogoś, kto już to osiągnął. To działa niesamowicie skutecznie i oszczędza frustracji związanej z niepowodzeniami.

Dlaczego nagrywanie kursów video jest takie fajne?

Jeśli jeszcze nie czujesz, że nagrywanie kursów jest dla Ciebie, oto kilka powodów dla których warto żebyś się nad tym zastanowił.

Kursy video możesz nagrywać z każdego miejsca na Ziemi. Ale to już wiesz.

To skalowalny typ biznesu. Oznacza to, że górna granica zarobków praktycznie nie istnieje. Ten sam kurs możesz sprzedać nieograniczoną ilość razy.

To prawdziwy biznes. To znaczy, że umożliwia Ci zarabianie pieniędzy nawet gdy śpisz. Nie musisz być osobiście zaangażowany w każdą transakcję sprzedaży. To naprawdę duża przewaga tej formy pracy nad tymi, w których musisz obsługiwać każdego klienta indywidualnie i osobiście.

Tworząc kursy samemu się rozwijasz. Przygotowując nowe szkolenia zawsze będziesz się uczył czegoś nowego. Chcąc przekazywać wiedzę najpierw sam musisz ją posiąść. Tworzenie kursów to coś więcej niż zarabianie pieniędzy. To możliwość ciągłego rozwijania się i uczenia nowych rzeczy. Dokładnie takich jakie chcesz.

Czego nauczysz się w tym kursie?

 • Poznasz niezbędne i darmowe oprogramowanie do tworzenia i montażu kursów video
 • Dowiesz się jaki sprzęt sprawdzi się najlepiej w określonych typach video
 • Zobaczysz testy różnych kamer, mikrofonów, programów do nagrywania obrazu
 • Nauczysz się badać jaka tematyka kursu zapewni jego wyższą sprzedaż
 • Poznasz formułę dzięki której każdy Twój kurs będzie wysoko oceniany przez kursantów
 • Przejdziesz przyspieszony kurs marketingu
 • Nauczysz się pisać skuteczne oferty, wpisy na bloga, mailingi
 • Zobaczysz jak przygotować product launch Twojego kursu
 • Dowiesz się dlaczego warto tworzyć darmowe kursy video
 • Poznasz tylko najskuteczniejsze metody promocji i sprzedaży
 • Dostaniesz gotowy plan działania na 25 tygodni

Poznasz sprawdzony schemat tworzenia kursów. Oto dowody.

Nie jestem teoretykiem, profesorem, który wykłada coś o czym sam tylko czytał. Robię na co dzień to czego chcę Cię nauczyć. Mam na tym polu konkretne efekty. Wiem co działa, a co nie.

 

Jakiś czas temu rozbudowałem serwis kuvi.pl aby każdy mógł sprzedawać swoje kursy video. Daję Ci gotowe narzędzie, które umożliwia zarabianie pieniędzy przez internet.

Opinia jednego z autorów z kuvi.pl:

Gotowy zostać profesjonalnym autorem kursów video?

Przygotowałem dla Ciebie w tym kursie 25 tygodniowy plan treningowy. Tak, plan treningowy. Dostaniesz gotową rozpiskę co musisz robić każdego tygodnia. Pracy nie jest dużo, ale wymaga ona systematyczności.

Podobnie jak z planem treningowym na siłowni. Jeśli posłuchasz trenera i będziesz trzymał się rozpiski, efekty muszą się pojawić. Od Ciebie zależy tylko trzymanie się planu.

Skazany na sukces...

Celem tego szkolenia jest stworzenie przez Ciebie kursu video, który zarobi dla Ciebie w miesiąc minimum średnią krajową (4101,36 zł).

Zastanów się jak wtedy będzie wyglądało Twoje życie? Czy postanowisz utrzymywać się wyłącznie ze sprzedaży kursów? Wyrzucisz przez okno budzik? Być może postanowisz rozpoczynać każdy dzień w kawiarni z laptopem. Popijając kawę będziesz sprawdzał jak sprzedają się Twoje kursy. A może rzucisz wszystko i wyjedziesz na Filipiny? Decyzja należy do Ciebie.

Kurs jest w 100% darmowy

Początkowo udostępniłem ten kurs za 297 zł. Ale szybko zmieniłem zdanie i wycofałem kurs ze sprzedaży. Postanowiłem udostępnić go za darmo. Powód? Zależy mi na rozwijaniu kuvi.pl i jak największej ilości świetnych kursów w serwisie. Liczę, że udostępnienie tego szkolenia za darmo umożliwi każdemu wystartowanie z tworzeniem kursów. Bez żadnego wkładu finansowego na początek. Potrzebne są tylko Twoje chęci :)

  Spis Treści

Wprowadzenie

01 Wybór tematyki kursu Zobacz video 29:28
02 Sprzęt i oprogramowanie Zobacz video 32:20
03 Promocja kursu Zobacz video 21:12

Kwestie techniczne

01 Mikrofon 24:32
02 IP Webcam 25:16
03 Kamerka internetowa 08:18
04 Drugi monitor 09:30
05 Oświetlenie 10:00
06 Testy 5 kamer 24:41
07 Camstudio 40:30
08 Bandicam 27:33
08a Porównanie - test Bandicam 00:52
08b Porównanie - test Camstudio 02:52
09 Audacity 25:56
10 MKVToolNix 06:36
11 Handbrake 25:55
12 Davinci Resolve 30:41
13 Emisja głosu 22:47
14 Retoryka 28:29

Tworzenie kursu

01 Wybór tematu 13:34
02 Badanie popytu 12:19
03 Plan kursu 14:39
04 Złota formuła 13:54
05 Dodawanie kursów na kuvi.pl 27:04

Marketing

01 Czym jest marketing 23:24
02 Content marketing 28:11
03 Email marketing 31:58
04 Product launch 17:57
05 Copywriting 1:14:16
06 Branding 25:33

Check lista

25 tygodniowy plan 29:20

Bonus

Nagranie ze stacjonarnego szkolenia 43:01
Łączna długość kursu 12 godz. 32 min.

  Autor Kursu

Avatar kuvi.pl kuvi.pl

Autor kursów video w serwisie kuvi.pl

  Opinie Kursantów (11)